Medya

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Züleyha’nın Yolunu Kim Kesiyor?

Atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 67. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Demir, Fekeli’nin evine gidip, karısını Yılmaz’ın silahıyla Müjgan’ın vurduğunu açıklıyor. Müjgan, inkar etse de hem Yılmaz, hem de Fekeli, onun yaptığını kavrıyor. Her şeyi itiraf etmesine karşın Yılmaz, Demir’e gidip karısını şikayet etmemesi için onunla bir kontrat yapıyor. Ama savcının her şeyi dinlemesiyle Müjgan göz altına alınıyor.
Yılmaz ile Züleyha’nın kaçma planlarını bilen Hünkar, onlara destek ediyor. Züleyha, çocuklarıyla beraber Yılmaz’ın yanına giderken birisi önünü kesiyor. Züleyha’nın yolunu kim kesiyor?

Perşembe Dizileri 2020

Züleyha’nın Yolunu Kim Kesiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 68. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Fekeli ile Yılmaz, Müjgan’ın Züleyha’yı öldürmeye çalıştığını kavrıyor.
Müjgan, Züleyha’yı her şeyi itiraf ediyor. Fekeli, Yılmaz’ı Demir’in peşinden yollayıp şikayet etmesini kısıtlamasını istiyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 67. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Yılmaz, Demir’in peşinden koşup karısını şikayet etmemesi karşılığında karşılıklı bir protokol imza atabileceğini ve şirket paylarını almaktan vazgeçeceğini açıklıyor. İkili aralarında bir kontrat imza atıyor. Ama ertesi gün, jandarmalar bütün de Müjgan’ın baş doktor vekili olduğunun açıklandığı sırada sağlık kurumuna geliyor.

Müjgan’ı jandarmalar götürüyor.
Züleyha, Yılmaz’la kaçma tasarıları yaptığı için Müjgan’ın mapusa girmesini istemiyor ve kendisini onun bir yere çarpmadığına dair ifade veriyor. Demir, Sevda’dan aldığı usla jandarmaya gidip, karısını ve çocuklarının annesi tarafından alı konulduğu şikayetinde bulunuyor.

Demir’i ve jandarmaları karşısında bakan Hünkar çok afallıyor. Züleyha ise, kimse tarafından alı konulmadığını söylüyor. Demir’e de o kadının evinde kalamayacağını açıklıyor.
Evvel Yılmaz’a gidip, yaptıklarından çok pişman olduğunu açıklayıp bağışlama diliyor.

Züleyha’ya ise, bir çanta dolusu altınını veren Hünkar, onların kaçacaklarını bildiğini açıklıyor. Hünkar, Züleyha’yı ve çocukları göz yaşları içinde uğurluyor. Yılmaz’da, Kerem Ali’yi alıp onu buluşacakları yerde beklemeye başlıyor. Ama Züleyha’nın yolunu bir araba kesiyor.

Bir Zamanlar Çukurova 67.
Fragmanı Yayında! Züleyha Ile Yılmaz Kaçmayı Başarabilecek Mi?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu