Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yılmaz Oğlunu Almak İçin Demir’e Silah Çekiyor!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yılmaz Oğlunu Almak İçin Demir’e Silah Çekiyor!
Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yılmaz Oğlunu Almak İçin Demir’e Silah Çekiyor!

Atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 68. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Züleyha, Hünkar’a bir kere daha güvendiği için pişman olur ve ona bıçak sürükler. Yılmaz, Hünkar’ı alıp bir kulübeye götürür ve orayı ateşe verir. Hünkar, alevler içinde kalır.  Sevda, konağa kazanç. Demir’e annesinin bir emeli olduğunu oda savaşı kaybetmemek olduğunu açıklar. Bir Zamanlar Çukurova 68. bölü 2. fragmanı yayınlandı.
kısım 2. fragmanında; Demir, Züleyha’yı hoşlanmaktan da başının üzerinde taşımaktan da usandığını ve o ebedi aşkı Yılmaz’a gitmesini istiyor. Yılmaz, oğlunu Demir’den almak için harekete geçiyor. Demir’in karşısına çıkıp oğlunu kendisine vermesini istiyor. Silahını Demir’e doğrultan Yılmaz, tetiği sürükleyecek mi?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 68. kısım 2. fragmanı….

"Ne pahasına olursa olsun, oğlunu geri almak için elinden gelen her şeyi yapar…"

68.
Fragmanı Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/qqhhZEBqzU

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 13, 2020

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 67.
İkili aralarında bir kontrat imzaler. Ama ertesi gün, jandarmalar bütün de Müjgan’ın baş doktor vekili olduğunun açıklandığı sırada sağlık kurumuna kazanç.

Müjgan’ı jandarmalar götürür. Züleyha’nın da ifadesini almak için jandarmalar kazanç ve onu karakola götürür. Züleyha, Yılmaz’la kaçma tasarıları yaptığı için Müjgan’ın mapusa girmesini istemez ve kendisini onun bir yerinizi incitmediğine dair ifade verir. Demir, Sevda’dan aldığı usla jandarmaya gidip, karısını ve çocuklarının annesi tarafından alı konulduğu şikayetinde bulunur.

Demir’i ve jandarmaları karşısında bakan Hünkar çok donakalır.
Demir’e de o kadının evinde kalamayacağını söyler. Hünkar, Yılmaz ile Züleyha’yı minik konağın önünde konuşurken bakar. Evvel Yılmaz’a gidip, yaptıklarından çok pişman olduğunu açıklayıp bağışlama diler.

Züleyha’ya ise, bir çanta dolusu altınını veren Hünkar, onların kaçacaklarını bildiğini açıklar. Hünkar, Züleyha’yı ve çocukları göz yaşları içinde uğurlar. Yılmaz’da, Kerem Ali’yi alıp onu buluşacakları yerde beklemeye başlar. Ama Züleyha’nın yolunu bir araba keser.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Bu Sefer Hünkar’ı Bağışlamıyor!.