Medya

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Bu Sefer Hünkar’ı Affetmiyor!

Atv’nin reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 68. yeni kısmıyla 15 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Demir, Fekeli’nin evine gidip, karısını Yılmaz’ın silahıyla Müjgan’ın vurduğunu açıklar. Müjgan, inkar etse de hem Yılmaz, hem de Fekeli, onun yaptığını anlar. Her şeyi itiraf etmesine karşın Yılmaz, Demir’e gidip karısını şikayet etmemesi için onunla bir kontrat yapar. Ama savcının her şeyi dinlemesiyle Müjgan göz altına alınır.
Yılmaz ile Züleyha’nın kaçma planlarını bilen Hünkar, onlara destek eder. Züleyha, çocuklarıyla beraber Yılmaz’ın yanına giderken birisi önünü keser. Bir Zamanlar Çukurova 68. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Yılmaz, bu sefer Hünkar’ı bağışlamıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Yılmaz Bu Sefer Hünkar’ı Bağışlamıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 68. kısım 1. fragmanında; Züleyha, Hünkar’a güvendiği için pişman oluyor ve ona bıçak sürüklüyor.
Hünkar, alevler içinde kalıyor.  Sevda, konağa geliyor. Demir’e annesinin bir emeli olduğunu oda savaşı kaybetmemek olduğunu açıklıyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 68. kısım 1. fragmanı….

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 67. KISIM ÖZETİ!

Yılmaz, Demir’in peşinden koşup karısını şikayet etmemesi karşılığında karşılıklı bir protokol imza atabileceğini ve şirket paylarını almaktan vazgeçeceğini açıklar.
Ama ertesi gün, jandarmalar bütün de Müjgan’ın baş doktor vekili olduğunun açıklandığı sırada sağlık kurumuna kazanç.

Müjgan’ı jandarmalar götürür. Züleyha’nın da ifadesini almak için jandarmalar kazanç ve onu karakola götürür. Züleyha, Yılmaz’la kaçma tasarıları yaptığı için Müjgan’ın mapusa girmesini istemez ve kendisini onun bir yere çarpmadığına dair ifade verir. Demir, Sevda’dan aldığı usla jandarmaya gidip, karısını ve çocuklarının annesi tarafından alı konulduğu şikayetinde bulunur.

Demir’i ve jandarmaları karşısında bakan Hünkar çok donakalır.
Demir’e de o kadının evinde kalamayacağını söyler. Hünkar, Yılmaz ile Züleyha’yı minik konağın önünde konuşurken bakar. Evvel Yılmaz’a gidip, yaptıklarından çok pişman olduğunu açıklayıp bağışlama diler.

Züleyha’ya ise, bir çanta dolusu altınını veren Hünkar, onların kaçacaklarını bildiğini açıklar. Hünkar, Züleyha’yı ve çocukları göz yaşları içinde uğurlar. Yılmaz’da, Kerem Ali’yi alıp onu buluşacakları yerde beklemeye başlar. Ama Züleyha’nın yolunu bir araba keser.
Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Züleyha’nın Yolunu Kim Kesiyor?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu