Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Müjgan Yaptığının Cezasını Çekecek Mi?

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Müjgan Yaptığının Cezasını Çekecek Mi?
Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Müjgan Yaptığının Cezasını Çekecek Mi?

Atv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir alkışla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 66. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Hünkar, Demir’in Sevda’ya Hatip ağanın konağını satın aldığını bildikten sonra, şirketteki paylarını Yılmaz’a satmak istiyor. Fekeli, Yılmaz’ın bunun yapmasına mani olmaya çalışıyor. Yılmaz ile Züleyha, sık sık buluşup Almanya’ya kaçma tasarıları kuruyor. Fikret Fekeli’nin gelmesi Behice’yi tedirgin ediyor.
Demir, karısını Müjgan’ın öldürmek istediğini kavrıyor ve silahın ruhsatının Yılmaz’a ait olduğunu kanıtlıyor. Müjgan, yaptığının cezasını sürükleyecek mi?

Perşembe Dizileri 2020

Müjgan Yaptığının Cezasını Sürükleyecek Mi?

Bir Zamanlar Çukurova 67. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Sabahattin’in düğününde Demir’in Sevda’nın ikinci annesi olduğunu açıklamasından sonra Hünkar, herkese artık öyle bir oğlunun olmadığını bülten ediyor.
KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Hünkar, Demir’i evlatlıktan ret ettiğini açıklıyor. Hatip ağanın vefatından sonra Naciye, konağı satışa çıkarıyor. Demir, o konağı Sevda’ya armağan ediyor. Hünkar, bunu arkadaşlarından bilince Yılmaz’ı arayıp paylarını dörtte bir maliyetine ona satmak istediğini açıklıyor. Yılmaz, bu öneriyi kabul ediyor.

Fekeli, Fikret’in gelmesinden sonra Yılmaz’a açtığı evlatlık davasını geri sürüklüyor.
Behice, 30 sene sonra ortaya çıkan Fikret’in bir dolandırıcı olabileceğinden şüpheleniyor ve araştırmaya başlıyor. Şermin’e giden Behice, Fikret’in kendisine sualler sorduğunu kendisinin de tek tek o suallere yanıt verdiğini anlatıyor.

Fekeli, Yılmaz’ın Hünkar’ın paylarını almasını ana oğul arasına girmesini istemediğini açıklıyor. Yılmaz ile Züleyha, sık sık fikir Almanya’ya kaçma tasarıları kuruyor. Gülten ile Züleyha’nın konuşmalarını dinleyen Şermin, Demir’in yanına koşuyor.
Silahın ruhsatı Yılmaz’ın üzerine çıkıyor. Demir, elindeki ruhsatla Fekeli’nin konağına gidip Yılmaz’ın karşısına çıkıyor ve ona karısını bir yerinizi incitenin Müjgan olduğunu açıklıyor. Hem Fekeli, hem de Yılmaz donup kalıyor.

Bir Zamanlar Çuukrova 66. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Müjgan’a Cezaevi Yolu Görünüyor!.