Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hünkar Züleyha İle Yılmaz’a Yardım Ediyor!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hünkar Züleyha İle Yılmaz’a Yardım Ediyor!
Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hünkar Züleyha İle Yılmaz’a Yardım Ediyor!

Atv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir alkış ile izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 67. kısmıyla 7 Ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Hünkar, Demir’in Sevda’ya Hatip ağanın konağını satın aldığını bildikten sonra, şirketteki paylarını Yılmaz’a satmak ister. Fekeli, Yılmaz’ın bunun yapmasına mani olmaya çalışır. Yılmaz ile Züleyha, sık sık buluşup Almanya’ya kaçma tasarıları kurar. Fikret Fekeli’nin gelmesi Behice’yi sıkıntılı eder.
Demir, karısını Müjgan’ın öldürmek istediğini anlar ve silahın ruhsatının Yılmaz’a ait olduğunu kanıtlar. Bir Zamanlar Çukurova 67. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hünkar, kaçmaları için Züleyha ile Yılmaz’a destek ediyor.

Perşembe Dizileri 2020

Hünkar Züleyha Ile Yılmaz’a Destek Ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova 67. kısım 1. fragmanında; Müjgan’ı, jandarmalar alıp götürüyor. Yılmaz Züleyha’ya, Hünkar’ın kendisiyle konuştuğunu ve onunla kaçmalarına destek edeceğini açıkladığını anlatıyor.
Hünkar, Züleyha ile çocukları otomobile bindirip Yılmaz’la kaçmasına izin ediyor. Yılmaz’da babasıyla vedalaşıyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 67. kısım 1. fragmanı….

“Kendi ellerimle soktuğum o karanlıktan, sizi aydınlığa çıkarmak istiyorum…”

67.Kısım Fragmanı Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/eAEqGSi7V8

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 2, 2020

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 66.
Hatip ağanın vefatından sonra Naciye, konağı satışa çıkarır. Demir, o konağı Sevda’ya armağan eder. Hünkar, bunu arkadaşlarından bilince Yılmaz’ı arayıp paylarını dörtte bir maliyetine ona satmak istediğini açıklar. Yılmaz, bu öneriyi kabul eder.

Fekeli, Fikret’in gelmesinden sonra Yılmaz’a açtığı evlatlık davasını geri sürükler. Bu gidişatta Fekeli’nin tek varisi Fikret olur. Behice, 30 sene sonra ortaya çıkan Fikret’in bir dolandırıcı olabileceğinden şüphelenir ve araştırmaya başlar.
Yılmaz ile Züleyha, sık sık fikir Almanya’ya kaçma tasarıları kurar. Gülten ile Züleyha’nın konuşmalarını dinleyen Şermin, Demir’in yanına koşar. Ona Züleyha’nın intihar etmediğini, onu Müjgan’ın bir yerinizi incittiğini dinlediğini anlatır.

Demir, emniyet müdürünün yanına gidip, karısını bir yere çarpan silahın ruhsatının kime ait olduğunun bulunmasını ister. Silahın ruhsatı Yılmaz’ın üzerine çıkar. Demir, elindeki ruhsatla Fekeli’nin konağına gidip Yılmaz’ın karşısına çıkıyor ve ona karısını bir yerinizi incitenin Müjgan olduğunu açıklar.

 Bir Zamanlar Çukurova 67. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Müjgan Yaptığının Cezasını Sürükleyecek Mi?.