Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Annesine Resmen Savaş Açıyor!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Annesine Resmen Savaş Açıyor!
Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Annesine Resmen Savaş Açıyor!

Atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 65. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Yılmaz, Adnan’ın oğlu olduğunu bildikten sonra Züleyha’ya ateş püskürüyor. Züleyha, kendisini balkondan atmaya çalışıyor. Ama Yılmaz onu kurtarıyor. Yılmaz oğlu ile buluşuyor. Hünkar, Demir’i Sevda’ya fikir için onu konağa almıyor. Hatta holdingin adını Hünkar Yaman olarak değiştiriyor. Demir, Sebahattin’in düğününe Sevda’yı koluna takıp gidiyor.
Demir, annesine resmen savaş açıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Demir Annesine Resmen Savaş Açıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 66. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Züleyha, Yılmaz’ın kan dökmesinden korkup onu kendi canına kıymakla tehdit ediyor ve sağlık kurumunun balkonundan kendisini aşağıya bırakıyor. Yılmaz, onu son anda yakalayıp kurtarıyor ve ona kan dökmeyeceği mevzusunda söz veriyor. O sırada Demir geliyor.
KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Gülten, Züleyha ile Yılmaz’ı kurtarmak için palavra yemin ediyor. Züleyha’nın hava almaya çıktığında düştüğünü ve Yılmaz’ın onu kurtardığını açıklıyor. Sağlık Kurumundan çıkan Züleyha, konağa gelip çocuklarına kavuşuyor. Gülten’den destek isteyen Züleyha, Adnan’ı Yılmaz’la fikir. Züleyha, Müjgan’ın kendisini öldürmeye çalıştığını Yılmaz’a anlatıyor ve ikili aralarında bir tasarı kuruyor.

Yılmaz, eve gidip Müjgan’ın Züleyha’yı öldürmeye çalıştığı için ondan hesap soruyor.
Öte yandan, Demir konağa geldiğinde annesi tarafından içeri alınmıyor. Hünkar oğluna, Sevda’nın yanına gitmesini açıklıyor.

Akabinde Hünkar, Adnan Yaman Holding’in adını Hünkar Yaman olarak değiştirip rahmetli eşinin resmini duvardan indiriyor. Fekeli, kendisini soran ve etrafında dolanan biri olduğunu bilip onu otelde tespit ediyor. Tespit Ettiği birey ise, yeğeni çıkıyor. Sabahattin ile Julide’nin evleneceklerini bilen Şermin, akşama kadar içip düğünü basmaya gidiyor.

Ama Demir’in kolunda Sevda’yla düğüne geldiğini bakınca gidişatı koşup Hünkar’a yetiştiriyor.

Bir Zamanlar Çukurova 65. Kısım Ön İzleme Yayında! Fekeli Kendisini Arayan Bireyin Karşısına Çıkıyor!.