Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hünkar’ın Kararı Demir’i Çok Kızdırıyor!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hünkar’ın Kararı Demir’i Çok Kızdırıyor!
Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hünkar’ın Kararı Demir’i Çok Kızdırıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 66. kısmıyla 1 Ekim Perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Yılmaz, Adnan’ın oğlu olduğunu bildikten sonra Züleyha’ya ateş püskürür. Züleyha, kendisini balkondan atmaya çalışır. Ama Yılmaz onu kurtarır. Yılmaz oğlu ile buluşur. Hünkar, Demir’i Sevda’ya fikir için onu konağa almaz. Hatta holdingin adını Hünkar Yaman olarak değiştirir. Demir, Sebahattin’in düğününe Sevda’yı koluna takıp gider.
Bir Zamanlar Çukurova 66. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hünkar’ın kararı Demr’i çok kızdırıyor. Ondan da annesine misilleme hareket geliyor.

Perşembe Dizileri 2020

Hünkar’ın Kararı Demir’i Çok Kızdırıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 66. kısım 1. fragmanında; Hiddetten çılgına dönen Hünkar, Demir’i evlatlıktan ret ediyor ve holdingdeki paylarını Yılmaz’a vermeye karar veriyor. Fekeli, yeğeni Fikret Fekeli’yi herkesle tanıştırıyor.
Demir ise, Sevda’ya bir konak alıp onu oraya yerleştiriyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 66. kısım 1. fragmanı..

"Bizden çaldıkları yaşamımızı geri alacağız…"

66.Kısım Fragman Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/bq3p8msrbb

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 25, 2020

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 65.
Züleyha’nın hava almaya çıktığında düştüğünü ve Yılmaz’ın onu kurtardığını açıklar. Sağlık Kurumundan çıkan Züleyha, konağa gelip çocuklarına kavuşur. Gülten’den destek isteyen Züleyha, Adnan’ı Yılmaz’la fikir. Züleyha, Müjgan’ın kendisini öldürmeye çalıştığını Yılmaz’a anlatır ve ikili aralarında bir tasarı kurar.

Yılmaz, eve gidip Müjgan’ın Züleyha’yı öldürmeye çalıştığı için ondan hesap sorar. O ise inkar ediyor ve Fekeli de araya girince kusur yaptığını açıklayıp Müjgan’dan özür diler.
Hünkar oğluna, Sevda’nın yanına gitmesini açıklar.

Akabinde Hünkar, Adnan Yaman Holding’in adını Hünkar Yaman olarak değiştirip rahmetli eşinin resmini duvardan indirir. Fekeli, kendisini soran ve etrafında dolanan biri olduğunu bilip onu otelde tespit eder. Tespit Ettiği birey ise, yeğeni çıkar. Sabahattin ile Julide’nin evleneceklerini bilen Şermin, akşama kadar içip düğünü basmaya gider.

Ama Demir’in kolunda Sevda’yla düğüne geldiğini bakınca gidişatı koşup Hünkar’a yetiştirir.

Bir Zamanlar Çukurova 66. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Annesine Resmen Savaş Açıyor!.