Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Ön İzleme Yayında! Fekeli Kendisini Arayan Kişinin Karşısına Çıkıyor!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Ön İzleme Yayında! Fekeli Kendisini Arayan Kişinin Karşısına Çıkıyor!
Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Ön İzleme Yayında! Fekeli Kendisini Arayan Kişinin Karşısına Çıkıyor!

Atv’nin en fazla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 65. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Yılmaz, Adnan’ın kendi oğlu olduğunu gizlediği için Züleyha’ya ateş püskürür. Onu ve çocuğuna sahip çıkamayacağını mı düşündüğü sorar. Züleyha, kan dökülmesini istemediği için deyince Yılmaz, şimdi de kan döküleceğini söyler. Yılmaz, bundan sonra yapacağı ilk adım ne olacak? Züleyha Yılmaz’a, çok yakında kavuşacaklarını açıklar.
kısım ön izleme yayınlandı. Fekeli, her yerde kendisini arayan bireyin karşısına çıkıp ona kim olduğunu soruyor.

Perşembe Dizileri 2020

Fekeli Kendisini Arayan Bireyin Karşısına Çıkıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 65. kısım ön izlemesinde; Kılığı giysiyi muntazam genç bir adam her yerde Fekeli’yi arıyor. Bunu dinleyen Fekeli, kendisini arayan bireyin arkadaş mı düşman mı olduğunu öğrenmediği için silahını kuşanıp onu kaldığı otelde tespit edip karşısına çıkıyor ve ona kim olduğunu soruyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 65.
KISIM ÖZETİ!

Züleyha, Yılmaz ile buluşacağını varsaydığı yere gittiğinde karşısında Müjgan’ı tespit eder. Müjgan, ona silah doğrultup ağaca astığı iple onun kendisini asmasını  ister. Züleyha, Müjgan’ın elinden silahı almaya çalışırken kalbinden bir yerinizi incitilip yere yığılır. Behice, ortalığı toplayıp Müjgan’ı eve götürür.

Züleyha, yaralı bir biçimde bulunup sağlık kurumuna kaldırılır. Herkes onun kendisini bir yerinizi incittiğini düşünür. Hünkar, Üzüm’den Demir’in çocukları götürdüğü evi bilir.
Demir’de dinleyip sağlık kurumuna gider. Yılmaz’da, Züleyha’nın canına kıydığını dinler ve buna neden olan Demir’i orada bakınca ikili birbirlerine girer. Öte yandan Behice, Fekeli’ye, onun Yılmaz’ı popülasyonuna alması gerektiğini üstü kapalı konuşur.

Fekeli, Yılmaz’la fikir dava açık onu popülasyonuna alacağını ve bunu Kerem Ali için yaptığını söyler. Züleyha’nın kendisine geldiğini dinleyen Müjgan, hiçbir şey olmamış gibi davranır. Züleyha’da ona bu dünyayı dar edeceğini açıklar.

Bir Zamanlar Çukurova 65. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Züleyha Ile Oğluna Kavuşabilecek Mi?.