Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi?

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi?
Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi?

Atv’nin reyting erişmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 65. kısmıyla 24 Eylül perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Müjgan, Züleyha’yı vurur. Sağlık Kurumuna kaldırılan Züleyha’nın vaziyetinin ağır olduğunu bilen Demir ve Yılmaz, sağlık kurumuna koşar. Hünkar, oğlunun torunlarını Sevda’ya bıraktığını bilir ve çocukları eve getirir. Züleyha, Yılmaz’ı çağırıp, kendisinden habersiz bir şey yapmaması için ona oğlu üzerine yemin ettirir ve Adnan’ın onun öz oğlu olduğunu itiraf eder.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Yılmaz, Züleyha ile oğluna kavuşabilecek mi?

Perşembe Dizileri 2020

Yılmaz Züleyha Ile Oğluna Kavuşabilecek Mi?

Bir Zamanlar Çukurova 65. kısım 1. fragmanında; Yılmaz, Adnan’ın kendi oğlu olduğunu gizlediği için Züleyha’ya ateş püskürür. Onu ve çocuğuna sahip çıkamayacağını mı düşündüğü sorar. Züleyha, kan dökülmesini istemediği için deyince Yılmaz, şimdi de kan döküleceğini açıklar.
kısım 1. fragmanı…

"Çok yakında kavuşacağız Yılmaz’ım…"

⚜️ #BirZamanlarÇukurova ⚜️ yeni kısmıyla Perşembe 20.00'de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/dZzhAvf7ho

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 19, 2020

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 64.
Müjgan, ona silah doğrultup ağaca astığı iple onun kendisini asmasını  ister. Züleyha, Müjgan’ın elinden silahı almaya çalışırken kalbinden vurulup yere yığılır. Behice, ortalığı toplayıp Müjgan’ı eve götürür.

Züleyha, yaralı bir biçimde bulunup sağlık kurumuna kaldırılır. Herkes onun kendisini vurduğunu düşünür. Hünkar, Üzüm’den Demir’in çocukları götürdüğü evi öğrenir. Oraya gittiğinde o evin kocasının daha önceki sevgilisi Sevda’ya ait olduğunu bilir ve Demir’e bir daha karşısına çıkmamasını açıklar.

Çocukları eve getiren Hünkar, Züleyha’nın intihar ettiğini ve gidişatının ağır olduğunu bilip sağlık kurumuna koşar.
Yılmaz’da, Züleyha’nın canına kıydığını dinler ve buna neden olan Demir’i orada bakınca ikili birbirlerine girer. Öte yandan Behice, Fekeli’ye, onun Yılmaz’ı popülasyonuna alması gerektiğini üstü kapalı konuşur.

Fekeli, Yılmaz’la fikir dava açık onu popülasyonuna alacağını ve bunu Kerem Ali için yaptığını söyler. Züleyha’nın kendisine geldiğini dinleyen Müjgan, hiçbir şey olmamış gibi davranır. Züleyha’da ona bu dünyayı dar edeceğini açıklar.

 Bir Zamanlar Çukurova 65. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Yılmaz Adnan’ın Oğlu Olduğunu Biliyor!.