Bir yanda Arıza, diğer yanda Şeref Sözü! Bu sezon Show TV, Alev Alev yakıyor!

Takip Et:
Bir yanda Arıza, diğer yanda Şeref Sözü! Bu sezon Show TV, Alev Alev yakıyor!
Bir yanda Arıza, diğer yanda Şeref Sözü! Bu sezon Show TV, Alev Alev yakıyor!

Yeni yayın dönemine bu yıla damgasını bir yerinizi incitecek tertemiz projelerle başlayan Show TV, merakla beklenen tanıtım filmini yayınladı. Bu sene izleyicinin Show TV ekranlarından gözünü alamayacağına işaret ederek, “Show’a Bak!” mottosuyla yola çıkılan tanıtım filminde Show TV’nin birbirinden iddialı yapımları izleyicilerle tanıştırıldı.

Show TV’nin eforlu kadrosunu bir araya getiren tanıtım filminin rejisörlüğünü dünyaca ünlü adların da bir numaralı seçimi olan Koray Birand üstlenirken, 3 günde toplam 38 ünlü ad kamera karşısına geçti.
Çekimler pandemi sürecine yönelik tüm tedbirler alınarak reelleştirildi. Yayınlandığı andan itibaren izleyicilerden bütün anekdot alan yeni yayın dönemi tanıtım filminde Show TV’nin yıldız adları “Bak Bak Show’a Bak!” jingle’ı eşliğindeki cümbüşlü danslarıyla göz doldurdu.

İŞTE SHOW TV’NİN YILDIZLAR KARMASI!

Çekimler, günün yemeğini hazırlamak için gün sayan Hikaye Gürman ile başlarken, Show TV ekranlarında umudunu kaybedenlere “VAZGEÇME” diyen Didem Arslan Yılmaz’la devam etti.
Çukur oyuncularından Erkan Kolçak Köstendil’in müthiş enerjisi, Rıza Kocaoğlu’nun ise cool davranışlarıyla şenlenen çekimler, Cumartesi-Pazar Sürprizi programlarının galibiyetli sunucusu Buse İskenderoğlu ile devam etti.

Sonrasında sahneye çıkan, ekranların en tatlı, en cümbüşlü müsabaka programı ‘Çocuktan Al Haberi’nin sunuculuğunu üstlenen Doğa Rutkay Kamal pozitif tutumları ve şen kahkahalarıyla yerini Güldür Güldür Show takımına bıraktı.
Güçlü kadrosu ve çekici hikâyesi ile Show TV’nin iddialı yapımı “Arıza”nın beğenilen başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’a çekimlerde Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker eşlik etti. Tolga Sarıtaş sempatik tavırlarıyla alaka sürüklerken, Ayça Ayşin Turan hoşluğuyla göz doldurdu.

Fatih Ürek’in keyifli halleriyle yükselen enerji Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin zaferli oyuncuları Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin gelmesiyle doruğa erişti.
Ve günün son saatlerinde Show TV’nin yeni bombası, sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday Ay Yapım imzalı dizi ‘Alev Alev’in çok değerli oyuncuları sahneye çıktı. Birbirinden çok değişik, eforlu üç kadının apayrı hikâyelerle kesişen yaşamlarına odaklanacak dizi için buluşan Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ile Zuhal Olcay geçimli performanslarıyla izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.

GURUR SÖZÜ’NÜN DEV KADROSU ÇEKİMDE!

Son çekim günü ise Show TV’nin yeni sezonda da alakayla takip edilen dizisi Ramo’nun başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç ile başladı.
Sonrasında yıldızlarla dolu kadrosu ve cafcaflı setiyle ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanan ve bir “Isme Masalı”nı ekrana taşıyacak ‘Şeref Sözü’ oyuncuları sahnedeki yerini aldı.

Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik’ten oluşan dev kadronun geçimi diziye dinlenen coşkuyu yükseltti.
Sahnede devleşen Aras Bulut İynemli harikulade dans performansı ve kendine özel dansıyla herkesin alkışını topladı.

.