BİR TEPKİ DAHA!.. LEMAN SAM’A ‘ESKİ EŞ’ ŞOKU!..

 Selim Sam, "Bana hakaret ediyor ama Leman'ın neye inandığı, neyi söylediği belli değil" dedi. Yeni Asır'dan Adem Ülker'in haberine göre şarkıcı Leman Sam'ın, kızlarının babası ve eski eşi Selim Sam için, "Psikopat" ifadesini kullanması, yaşanan gerginliği tırmandırdı.

Leman Sam kızlarının annesi olduğu için geçmişteki sözlerini anlayışla karşıladığını belirten Selim Sam, "Eskiden bana dünya görüşü, düşünce ve inançlarıyla ilgili söylediği şeylerin tam tersi yönde hareket ediyor. Bana hakaret ediyor ama kendisinin neye inandığı, neyi söylediği belli değil" sözleriyle karşılık verdi.

Sanatçı Selim Sam, geçtiğimiz günlerde bir gazeteye verdiği röportajda kendisi için "Baskıcı biriydi. Psikopat da diyebilirim aslında" ifadelerini kullanan Leman Sam'la ilgili olarak şunları söyledi: "Leman, 1966'da tanıştığımızda inancıyla ilgili tuhaf açıklamalar yapmıştı. Adının da Carol Williams olduğunu söyledi. Şimdiki yapısı ile mürted olmuş, yani dinden dönmüş biridir bence. Din tanımaz biri ama dini inancı olanlara saldırmakta sakınca görmez."

Sanatçı Leman Sam, röportajın devamında zor bir hayat geçirdiğini belirterek, "İnsan ilk flörtüyle evlenmez, ben maalesef evlendim. Kızlarımın babasıyla evlilik yanlıştı. 11 yıl evli kaldık, mecburiyetten. Baskıcı biriydi. Psikopat da diyebilirim aslında" demişti.

"Babasını da kızdırıyordu"

Bu sözlerin hedefindeki Selim Sam, "Leman'la tanıştığımızda babası 5 vakit namazında bir albaydı. Leman, geleneklerimize uymayan davranışlarıyla babasını kızdırmış, babası da Kur'an-ı Kerim getirmiş ve kafasına vurarak, 'Bunu oku' demiş. Leman çok isyankar ve inatçı yapılıdır. İnancında bile sebat göstermez" diye konuştu.