Bir psikopatı daha Masumlar Apartmanı dizisi kaldıramaz!

Takip Et:
Bir psikopatı daha Masumlar Apartmanı dizisi kaldıramaz!
Bir psikopatı daha Masumlar Apartmanı dizisi kaldıramaz!

Magazinn / Ayrıntı -Salı akşamlarının en fazla izlenen yapımı olmayı başaran Suçsuzlar Apartmanı, her yeni kısmı ile izleyicilere değişik duygular yaşatmayı sürdürüyor. Dizinin çok zaferli bir vaziyeti var. İlk 4 kısımda sergilenen performans sezona dağılır ise, bu sezonun en iyi çıkış yapan dizisi olması kesin gibi duruyor.

Şimdiye kadar sezon süresince elde edilen reytinglerde en iyi neticeler de Suçsuzlar Apartmanı aldı. TRT1 ismine de çok zaferli bir proje olduğu bir reel.
Bu ayrıntılar dizinin 5. kısım fragmanına yansıdı. Han da psikopat mı? İşte bu suali izleyiciler sormaya başlayacak? Andırılacağı üzere son bölümde İnci de bu suali Han’a sormuştu.

Safiye ve Gülben’i psikopat olarak bakan İnci, Han ile ihtilaflar yaşayacak. Han, henüz asıl suratını göstermedi mi? İzleyicilerin usunda bu sual var.

Devamlı çöpleri eşeleyen Han’ın kardeşleri gibi psikopat olduğunu düşünen izleyiciler, “Baksanıza çöpleri eşiyor devamlı, akli dengesi yerinde olan böyle bir şey yapar mı? Ayrıca 4 günlük tanıdığın adamla da evlenmezsin” diye yazıyor.

Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Han karakterinin izleyicide bir kabulü vardı.
Şimdi ise İnci ile yaşayacağı problemler ile değişik suratını sergilemesi beklenen Han’dan izleyiciler nefret etmeye mi başlayacak?

Han’ın “Seni gizlemek istiyorum” biçimindeki sözü de uslara takılı kaldı. Pek Çok izleyici, “İnci’nin sonu da Kırmızı Oda olacak” diyerek Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisindeki Zeynep karakterinin Hekim hanım ile buluşmasına atıf yapıldı.

Suçsuzlar Apartmanı dizisinin Kırmızı Oda ile bir etkileşime geçmesini isteyen izleyicilerin arzları bakalım TRT1 ve TV8’i ikna etmeye yetecek mi?

13 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan 5.