Bir kez daha yollarını ayırdılar!

3 yıllık ilişkileri boyunca 2 kez ayrılan Aslı Enver ve Murat Boz çiftinden üzen haber geldi. İkili, ilişkilerine son noktayı koydu...

Takip Et:

2016 yılında aşk yaşamaya başlayan Aslı Enver ve Murat Boz çifti, bir türlü mutlu sona ulaşamadı. Daha önce ilişkilerini iki kez bitirme kararı alan ünlü çift bir kez daha ayrıldı. İddialara göre; Aslı Enver, ünlü popçu ile beraber yaşadıkları evden 1 ay önce ayrıldı. Bir süredir birlikte görüntülenmeyen ikilinin sosyal medyadan birbirlerinin gönderilerine beğeni veya yorum yapmaması da iddiaları güçlendirdi. Hala Instagram’da birbirlerini takip eden Aslı Enver ve Murat Boz’un neden ayrıldığı ise henüz bilinmiyor. Ayrılık haberleri sonrası açıklama yapmayı tercih etmeyen iki ünlüden Aslı Enver, şu sıralar yurtdışında tatilde.

EVLİLİK BEKLENİRKEN AYRILIK HABERİ GELDİ

3 yıl önce başladıkları ilişkilerinde ilk ayrılıkları 2 ay süren Aslı Enver ve Murat Boz çifti, geçtiğimiz yıl nisan ayında bir kez daha ayrılma kararı almıştı. Birbirlerinin hasretlerine dayanamayan ünlü çift, ilişkilerine bir şans daha vererek 2018’in son zamanlarında yeniden birlikte olmaya başlamıştı. O dönem Aslı Enver’in evlenmek istediği ve çiftin güzel oyuncunun bu şartı aşklarına kaldıkları yerden devam ettiği konuşulmaya başlamıştı.

Aslı Enver’in dizisi İstanbullu Gelin’in final yapmasının ardından uzun bir tatile çıkan ünlü çift, hem ülkemizde hem de yurtdışında baş başa tatil yaparak dinlenmişti. Bu süreçte birçok kez Aslı Enver ve Murat Boz’un evleneceği haberleri magazin gündemine gelmişti. Hatta ikilinin eylül ayında nikah masasına oturacağını söyleyenler bile oldu. Fakat iki ünlü isim de bu haberleri hiçbir zaman doğrulamadı.