Bir Hülya Bir de Ben…

Takip Et:
Bir Hülya Bir de Ben…
Bir Hülya Bir de Ben…

Bugüne kadar hiç bir estetik operasyonu bulunmayan Yeşilçam sinemasının ‘Afrodit’i olarak şan salmış oyuncu Banu Alkan, göz kapağı estetiği dalında reelleştirdiği galibiyetli operasyonlarla  ünlenen Op. Dr. Tuncay Sezgin’in kabiliyetli ellerine teslim oldu. İşte Ayrıntılar..

Banu Alkan’dan Reynmen’e Çağrı

Bir Hülya Bir de Ben…

Muayene sırasında Hekim Tuncay Sezgin’den küçük bir müdahele ile bakışlardaki tesiri daha da güzelleştirebileceğini bilen şanı değer Afrodit, ilk kere bıçak altına girmeye karar verdi..

Banu Alkan kimdir?

Pempe Kostümüyle Sağlık Kurumuna Geldi…

Bir zamanların Yeşilçam’ın da Afrodit lakaplı yıldızı olan Banu Alkan, zaman alan okuyan hoşluğunun devamı sağlayabilmek için ilk kere bir uzmanın kapısını çaldı. Bursa daki Özel Anadolu Sağlık Kurumu Göz Hastalıkları Uzmanı Op.
Tuncay Sezgin’e, göz kapağı estetiği dalında Türkiye’nin en marifetli doktorları arasında olduğu için muayene olan Afrodit, sağlık kurumuna kazançken yukardan aşağı pespembelere büründüğü çok şık sahne kostümü ve otriş maskesi takarak geldi. Operasyon geçireceği sağlık kurumuna adım attığı o andan itibaren çok büyük bir alakayla karşılaşan ve en başta sağlık kurumu personeli olmak üzere kendisine yaklaşmaya çalışan herkesi sosyal mesafe mevzusunda dikkali olmaları mevzusunda uyaran Banu Alkan, otriş maskesiyle de bomba oldu.

Afrodit: “Türkiye’deki Tek Estetiksiz Starım”

Göz muayenesinden geçen Banu Alkan, Op.
Tuncay Sezgin’in göz kapaklarına yapılacak kolay bir operasyonla

Bakışlarını daha tesirli hale geleceğini bilince çok heyecanlanan Banu Alkan; “Türkiye’deki tek estetiksiz starım. İnşallah da gerekli olmaz. Ama olursa buradayım. Bakışların daha tesirli, daha tesirli olma fikrine bayıldım. Gözlerim çok değerlidir. Hayat bu herşey olabilir, temkinimizi alalım…” biçiminde bir açıklama yaptı..

“Kimseyi Tanımam Bebeğim”

Yeşilçam sinemasının son yıldız starlarından olan ünlü oyuncu Banu Alkan, şimdiki yeni jenerasyon oyuncular hakkında da açıklamalar yaptı.  Kendi neslinden daha sonra sinemadan başka bayan star çıkmadığını fakat tv diziler sayesinde üne kavuşan bazı meslektaşlarını çok beğendiğini açıklayan Banu Alkan; “Kısmen galibiyetli tespit ettiklerim var.
Sinemada en son jenerasyonuz. Bizden sonra starlar gelmedi. Bir tek Hülya Avşar ve Banu Alkan’ı tanırım, başka kimseyi tanımam bebeğim”
dedi.

“Bakışları Daha Canlı Hale Getirebiliyoruz!..”

Türkiye’nin en hoş yıldızlarından  olan Afrodit Banu Alkan’ın onu  seçmesinden dolayı dinlediği memnuniyeti ifade eden Op. Dr. Tuncay Sezgin, göz kapağı estetiği mevzusunda bilgiler verdi. Göz kapaklarının gerçeğinde şahsın surat biçiminin yanında bakışlardaki tesirde de çok ehemmiyet kazandığınada değinen Sezgin, “Göz kapaklarında gençlerde olabildiği gibi belirli yaşlardan sonra da sarkmalar olabilmektdir.