Medya

BİR DİZİ VE BİR PROGRAM! ÖMÜRLERİ KISA SÜRECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR!..

RATING KARNESİ – Yeni yapımların da seyirciyle buluşmasıyla rating listeleri altüst oldu desek yeridir.

 

Seviyor Sevmiyor’un haftalardır zirvede olduğu Pazar gününde yarışa O Ses Türkiye de eklenince olanlar oldu ve zirve mücadelesi bir hayli kızıştı. Listelere bakıldığında Show Tv ekranlarında yayınlanan Arkadaşlar İyidir ile Ben Bilmem Eşim Bilir’in rakiplerine oranla bir hayli gerilerde yer aldığı görülüyor.

 

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına merhaba diyen Arkadaşlar İyidir, totalde 2.26 rating 6 share alarak 13. sırada yer almış ve ilk 10’a bile girememiş. Dizi AB grubunda ise 2.56 rating 7 share alarak 7. sırada yer almış ve dizi zirve mücadelesinden bir hayli kopmuş denilebilir.

 

Bir başka dikkat çeken yapım ise Ben Bilmem Eşim Bilir. İzleyicinin en fazla olduğu Prime Time (PT)’de yayınlanmasına rağmen hem total hem de AB grubunda ilk 2’ye giremeyen Ben Bilmem Eşim Bilir, adeta havlu atmış desek yeridir. Totalde 2.17 rating 6 share alarak 14. sırada yer alan yarışma, AB grubunda ise 2.18 rating ve yine 6 share alarak 11. sırada bulunuyor.

 

Bu rating-share’lerin ne kanalını ne de yapım ekibini tatmin etmediği aşikar. Bakalım Arkadaşlar İyidir ve Ben Bilmem Eşim Bilir bu savaştan önümüzdeki haftalarda sağ çıkabilecek mi?

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı