Müzik

Bir bağış da Berkay’dan!

Erkek popçular arasında en çok sahneye çıkan isimlerden biri olan Berkay, 19 Ekim’de Vadi Açıkhava’da vereceği konserin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, herkesi konserine davet etti. Konserin tüm gelirlerini Mehmetçik Vakfına başlayacağı için konsere gelemeyecek olanların da bilet almasını rica eden Berkay, aşanın 5 bin kişilik olduğunu da söyledi.

KİMİ BAĞIŞ YAPTI, KİMİ KONSERİNİ İPTAL ETTİ

Türkiye’nin Suriye sınırının ötesinde başlattığı Barış Pınarı Harekatı sonrası birçok ünlü isim, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla askerlerimize destek olmuştu. Bununla da kalmayan bazı ünlüler Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunmuştu. Cem Yılmaz, ilerleyen günlerde Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştireceği gösterisinin tüm gelirini bağışladı. Murat Boz da Antalya sahnesinin gelirini bağışlarken, Demet Akalın ise Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki verdiği konserin gelirini verdi. Athena grubunun yaptığı bağışı da grubun solisti Gökhan Özoğuz açıklamıştı.

Barış Pınarı Harekatı’na hassasiyet gösteren bir kısım sanatçı ise konserlerine çıkmama kararı almıştı. Sıla, Harbiye Açıkhava sahnesinde vereceği son 2 konseri harekat dolayısıyla iptal etti. Ünlü şarkıcı, böyle bir dönemde neşe ile sahne alamayacağını belirterek seyircisinden özür dilemişti. Yine aynı şekilde Yalın da Antalya Açıkhava’da vereceği konseri ileri bir tarihe ertelemişti. Yalın bu kararı ekipçe aldıklarının altını çizmişti.

Barış Pınarı Harekatı’nın başlaması sonrası hem konserlerini iptal eden sanatçılar hem de Mehmetçik Vakfı’na bağış yapan isimler sosyal medyada büyük alkış aldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu