Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı
Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı

Orijinal içeriklerine ağırlık vermeye devam eden Netflix, bu defa da Over the Moon Bir Ay Masalı isimli animasyon filmiyle karşımıza çıkıyor. Müzikal cinsinde olacak animasyonun ikinci fragmanı, Netflix’in resmi Youtube hesabında paylaşıldı.

Bir Ay Masalı mevzusu

Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın reel olduğunu babasına ispatlamak isteyen genç bir kızın öyküsünü ele alıyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu ispatlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru serüven dolu bir yolculuğa çıkmayı tasarılar.

 

bir ay masalı

Filmin rejisör koltuğunda, Kobe Bryant ile beraber yaptığı Dear Basketball filmiyle Oscar’a layık bakılan Glen Keane bulunuyor.
Filmin seslendirme kadrosunda ise Cathy Ang, Phillipa Soo, Robert G. Chiu, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho, Kimiko Glenn, Artt Butler ve Sandra Oh bulunuyor.

Bir Ay Masalı 23 Ekim’de Netflix’te

Hem çocuklar hem de erişkinler için oldukça sevinçli olacak gibi görünen animasyon filmi Bir Ay Masalı, 23 Ekim’den itibaren Netflix arşivinde yerini alacak.

Fragmana aşağıdan erişebilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.