ManşetSinema

Bir Aşk İki Hayat filminin oyuncu kadrosu ve konusu!

Bir Aşk İki Hayat filminin oyuncu kadrosunda Bergüzar Korel (Deniz) Engin Akyürek (Umut), İpek Bilgin, Merve Dizdar gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda ise ‘Delibal’ filminin yönetmenliğini yapmış olan Ali Bilgin oturuyor.

Bir Aşk İki Hayat, sinema salonlarındaki yerini 16 Şubat 2019 tarihinde alacak. Film Romantik ve oldukça Dram içerikli olacak. Filmin yapımcılığını AY YAPIM üslendi.

Bir Aşk İki Hayat konusu:

Genç bir adam olan Umut, bir akşam planı için iki seçenek arasında seçim yapmak zorunda kalır. Gayet basit bir konuda yaptığı bu seçim Umut’un hayatının değişmesine neden olacaktır. Seçeneklerden biri onun hayatının aşkını bulmasına, Deniz ile tanışmasına neden olacakken diğer seçenek ise Umut’un uçurumun kenarına sürüklenmesine neden olacaktır. “Yabancı Damat”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Kara Para Aşk”, “Bil Eylül Meselesi” gibi yapımlardan tanıdığımız Engin Akyürek ve “Binbir Gece”, “Karadayı”, Vatanım Sensin” gibi yapımların yıldızı Bergüzar Korel’in başrolünü üstlendiği aşk ve dram türündeki “Bir Aşk İki Hayat” filmi 16 Şubat 2019’da vizyona girecek.

Bir Aşk İki Hayat fragmanı

Bir Aşk İki Hayat filminin görselleri

bir-ask-iki-hayat-film bir-ask-iki-hayat-filmi-konusu bir-ask-iki-hayat-izle

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu