Medya

Bir Alp Navruz şanssızlığı! Elimi Bırakma hallerine geri döndü, tekrara düştü!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TRT1 ekranlarında hoşlanılan dizi Elimi Bırakma büyük bir alaka ile takip edildi. 22 Temmuz 2018 ile 24 Aralık 2019 tarihleri arasında yayınlanan dizi, toplam 59 kısım sürdü. Alp Navruz ve Alina Boz’un başrollerinde yer aldığı dizi, pek çok şahsın usunda takılı kaldı.

Cenk ve Azra karakterlerinin öyküsü o kadar derin ve o kadar safta ki, bir de aralıksız ayrılıklar ve aralarına giren onca mesele, Elimi Bırakma dizisini izleyenlere pek çok defa gözyaşı döktürdü… Sıcacak bir yapım olarak ve iki eforlu oyuncunun zaferli performansları ile büyüleyen Elimi Bırakma, biteli fazla olmadı.

Alp Navruz, bu diziden hemen sonra Zümrüdüanka’ya başladı… Cenk karakterinden sonra Serhat ile değişik bir imajla hayranlarının karşısına çıkan oyuncu, yeni dizisinde sanki kendisini yinelemeye başladı.

Elimi Bırakma dizisinde de Cenk, pek çok meseleyle boğuşur ve bu meselelerin arasında çırpınırdı.
Şimdi de Zümrüt ile Serhat aynı gidişatı yaşıyor.

Alp Navruz’un canlandırdığı iki karakter de kesintisiz olarak hoşlandıklarına kavuşamama gidişatı yaşıyor. Oyuncu, sergiledi bu rollerde bir cinsli aşklarını yaşayamayan adamlara temas ediyor. Öykü anlatımı da birbirine yakın olunca sanki Alp Navruz, hep aynı adama yaşam veriyormuş gibi bir vaziyetin içini çekildi.

Alp Navruz harika bir oyuncu.
Kariyer basamaklarını çok sağlam adımlarla atıyor.

Ancak Elimi Bırakma’daki Cenk ile Zümrüdüanka’daki Serhat karakterleri birbirlerine o kadar benzemeye başladı ki, Alp Navruz’un tepkileri de mimikleri de performansı da birbirini tekrar ediyormuş gibi oldu…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu