Medya

Bir Aile Hikayesi bitiyor!

Başrollerinde Özgür Çevik ve Biran Damla Yılmaz’ın yer aldığı Canevim dizisinin 17. bölümü ile final yaptığı önceki gün ortaya çıkmıştı. Yaz sezonunda başlayan ve Pazartesi günleri ekrana gelen proje yeni sezonda kendisine yer bulamamıştı. ‘Canevim’in final yapmasının ardından bir veda haberi de Bir Aile Hikayesi’nden geldi. FOX TV ekranlarında cumartesi günleri ekrana gelen dizinin 20. bölümü ile final yapacağı öğrenildi.

REYTİNGLER YAPIM ŞİRKETİNİ TATMİN ETMEDİ

Bir Aile Hikayesi, Amerika’da yayınlanan This Is Us dizisinin Türkiye uyarlaması olmuştu. Dizinin Amerikan versiyonunun ABD’de reytinglerde üst seviyede olduğu biliniyor. Aile dramı tadında olan hikaye Türkiye’de de sevilmişti. Geçtiğimiz yıl mart ayında ekranlara merhaba diyen dizinin uzun soluklu olması beklenirken 20. bölümü ile final yapacak olması dizinin seyircisini üzdü. Songül Öden, Celil Nalçakan ve Birkan Sokullu gibi oyuncuların yer aldığı yapım son olarak 15. bölümü ile ekrana gelmişti. Bir Aile Hikayesi’nin neden final yapacağı ise merak konusu oldu. Cumartesi günü reytinglerinde 4 ya da 5’inci olan dizinin reytinglerinin de fena gitmediği konuşuluyor. Fakat iddialara göre dizinin yapımını üstlenen Medyapım, reytinglerden memnun olmadığı için Bir Aile Hikayesi’ne final yaptırıyor.

Yönetmenliğini Merve Girgin ve Murat Öztürk’ün üstlendiği dizinin senaryosu ise Deniz Madanoğlu’nun kaleminden çıkıyordu. Hikayenin nasıl bir sonla biteceği ise izleyiciler arasında şimdiden tartışma konusu oldu. Birkaç hafta bu sorunun cevabı yanıt bulacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu