Binnur Kaya’dan ilginç Kırmızı Oda itirafları

Takip Et:
Binnur Kaya’dan ilginç Kırmızı Oda itirafları
Binnur Kaya’dan ilginç Kırmızı Oda itirafları

Yayın yaşamına başladığı günden beri yüksek reytingleriyle noktaya değinen Kırmızı Oda dizisinin başrol oyuncusu Binnur Kaya’dan esrarengiz itiraflar… Kırmızı Oda’da sergilediği oyunculuk performansıyla izleyiciden bütün anekdot alan Binnur Kaya, oynadığı rol hakkında noktaya değinen açıklamalarda bulundu.

Genellikle komedi cinsindeki projelerde izlemeye bakmaya bilindik olduğumuz ancak dram ve psikolojiyi içerisinde barındıran Kırmızı Oda dizi projesiyle yeni yayın döneminde kameralar karşısına geçerek seyircisini ters köşe yapan Binnur Kaya ilk defa itiraf etti.

Ekran serüvenine atılır atılmaz reyting sıralamasında birincilik tahtına yerleşip dizi severlerin gözde gösterdiği yapım haline gelen Kırmızı Oda’da psikiyatr hekimini oynayan Binnur Kaya, Episode Mecmuası’ne dürüst açıklamalarda bulundu.

kirmizi-oda-oyuncusu-binnur-kayanin-ev-arkadasi-cok-sasiracaksiniz-binnur-kaya-kimdir-2020091818152
Kırmızı Oda projesine şifa gayeyi ile izleyici kitlesine buluşturduklarının özellikle altını çizen ve dizide hastalarıyla kurduğu bağ ve tesirli irtibatıyla hayran bıraktıran Binnur Kaya, komedi haricinde bir karakteri üstlenmenin kendisi ismine çok değişik bir tecrübe olduğunu belirtti.

Aynı zamanda Kırmızı Oda’nın oyuncu kadrosunda yer alan Binnur Kaya her ne kadar karakterleri oynamanın güç olduğunu düşünse de zevkli bir yolculuk olduğunu da vurgulayıp, Yolda dikenler yok mu; var tabii.
Sevip hoşlanmamak ayrı bir mevzu. Neticede yol seninse, yolculuğun tadı da başka” sözlerini kaydoldu.

Tüm bu itirafların yanı sıra, “Biz ‘şifa hedefiyle’ girdik bu işe… Rejisör Cem Karcı da, projenin sahibi Gülseren Budayıcıoğlu da, yapımcı Onur Güvenatam da… Bu işin içinde yer almakla alakalı buluştuğumuz yer benzerdi; şifa. İşin bir televizyon dizisi olduğunu, sektörün ticari bakışını, sektör hakikatlerini unutmadan açıklıyorum’” biçiminde diziye dair duygu ve düşüncelerini de paylaştı.

.