Medya

Binnur Kaya, Kırmızı Oda başarısında ismi anılmayan o kişiye hakkını teslim etti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Binnur Kaya, Cuma akşamları tv8 ekranında yayınlanmakta olan Kırmızı Oda dizisiyle çok değişik bir dönüş yaptı. Komedi rolleri ile uslara yazılan oyuncu, bir dram işinde yer alarak ehemmiyetli bir fark ortaya koydu.


Kırmızı Oda dizisi de Türkiye’de ilk kere sınanan bir format ve galibiyetli de oldu. Episode mecmuasına konuşan Binnur Kaya, bir tehlike aldığını en baştan bu yana öğreniyordu. Ancak bu tehlikeye dokundu.
Hercai dizisinin galibiyetinde de arka tasarıdaki en ehemmiyetli bireylerden olan Cem Karcı, Kırmızı Oda’nın elde ettiği bu hoş neticelerde de ehemmiyetli bir hisseye sahip.

İşte Binnur Kaya’nın açıklamaları: “Kırmızı Oda, bu cinsin bizdeki ilk örneği. Bir odada iki şahıs konuşuyor, sürekli yarım saat, kırk dakika konuşuyor.
Bunlar hep tehlike. Sırf bu tehlikeler için dahi kabul ederdim bu işi…

Yaşanmış hikâyeler olması, projenin başında psikiyatrist hekim Gülseren Budayıcıoğlu’nun bulunması, TV8’in işlerinin ardında duran bir kanal olması… Ve başlı başına bir sayfa açıp konuşmamız gereken rejisör Cem Karcı… Bu dünyayı kuran, her şeyle tek tek ilgilenen şahane insan Cem Karcı… Daha evvel oynamadığım bir rol. Değişik bir kurgu. Başka bir takım. Başka bir kanal. Bunların hepsi yeni tecrübeler…”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu