Magazin

BİNİCİLİK TUTKUNU OLAN KIVANÇ TATLITUĞ AT SATIN ALDI!..

Tatlıtuğ 'Argento' isimli 3 yaşında bir İngiliz tayı alıp at sahibi ünlüler arasına katıldı.

Bugüne kadar canlandırdığı roller gereği defalarca ata binen Tatlıtuğ, son dizisinden önce de uzun süre binicilik dersleri almıştı. At sevgisi bir tutkuya dönüşen yakışıklı oyuncu, son aylarda sevgilisi Başak Dizer'le sık sık İstanbul'daki atlı spor kulüplerinde boy gösterir oldu. Yakın çevresine de sürekli bir at sahibi olmak istediğini dile getiren Kıvanç Tatlıtuğ, sonunda hayaline kavuştu. Yakışıklı oyuncu, kendisine 'konkur' denilen bir binek atı satın aldı. Beyaz olan İngiliz atı 3 yaşında.


Şimdilerde Beykoz civarındaki bir çiftlikte duran ve ismi 'Argento' olan at için Kıvanç Tatlıtuğ'un 100 bin dolar ödediği öğrenildi. Hayvan tutkusuyla tanınan yakışıklı oyuncu gibi sevgilisi Başak Dizer de yeni aldıkları atın bakımıyla yakından ilgileniyor…

Bu arada magazin dünyasında Tatlıtuğ'un yanı sıra başta Ebru Gündeş, Metin Arolat ve Işın Karaca olmak üzere birçok ünlünün atı bulunuyor. Birçok ünlü isim, yarış atı satın almayı tercih ederken Kıvanç Tatlıtuğ, binicilik sevdası yüzünden kendisine binek at almayı seçti. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu