Bikini ile sahneye çıkan Gülşen’e Hande Yener yorumu: “Şimdi mi dikkat çekti?”

Kıbrıs konserinde siyah bikinisinin üstüne ışıltılı, yerlere kadar uzanan transparan bir kıyafet giyen Gülşen, sahne kostümü ile çok konuşuldu. Hande Yener, Gülşen'in kıyafetini yorumlayarak "Ben 20 yıldır sahnede mayo giyiyorum. Şimdi mi dikkat çekti?" ifadelerini kullandı...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı ‘Krema’ şarkısı ile yaz aylarına yeni bir hit kazandıran ünlü şarkıcı Hande Yener, önceki gün Bebek’teydi. Bir mekandan çıkarken görüntülenen Yener, magazin muhabirleri ile ayaküstü sohbet etti.

“BEN 20 YILDIR SAHNEDE MAYO GİYİYORUM!”

Gülşen geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta sahne almış ve sahne öncesi siyah bikinisinin üstüne giydiği transparan kıyafetle çektiği video ile sosyal medyada gündem olmuştu. Hande Yener, Gülşen’in kıyafetini değerlendirerek “Ben 20 yıldır sahnede mayo giyiyorum giyiyorum. Şimdi mi dikkat çekti? İnsan biraz kafa olarak vücut olarak hazır olursa giyilebilir. Ben 20 yıldır hep hazırdım” açıklamasında bulundu.

“HADİSE’Yİ JENNİFER LOPEZ İLE KIYASLAMAYIN!”

Son dönemde sahne kıyafetleri ile adından sıkça söz ettiren kadın popçulardan olan Hadise, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde tercih ettiği mayoyu andıran kostümlerle Jennifer Lopez’i taklit etmekle suçlanmıştı. Hadise’ye destek çıkan Yener, “Ayıp ayıp Hadise’ye de Jennifer’a da. Onun kadar hoş bir bayan onlarla kıyaslamaya gerek yok.” şeklinde konuştu.