Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin sağlık durumuyla ilgili oğlundan açıklama

Takip Et:
Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin sağlık durumuyla ilgili oğlundan açıklama
Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin sağlık durumuyla ilgili oğlundan açıklama

Akılda oyuncunun zaferli bir operasyon geçirdiğini belirten Eren Sürmeli, “Makûs bir gidişat yok. Şimdi yavaştan uyandırmaya başlamışlar. Hayati riski yok” dedi.  

Türk sinemasının akılda oyuncularından Ali Sürmeli evinde rahatsızlanınca Kadıköy’de bulunan özel bir sağlık kurumuna kaldırıldı. Tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdiği tanımlanan Sürmeli hemen operasyona alındı. Takribî 5 saat süren operasyonun ardından akılda oyuncunun sıhhat gidişatı ile alakalı açıklama oğlu Eren Sürmeli’den geldi.
Her şey iyi geçmiş. Normalde yattıracaklardı, iki-üç gün. Ama ondan vazgeçmişler operasyon iyi geçtiği için. Şimdi yavaştan uyandırmaya başlamışlar. Şu anda bir kasvet, bir problem yok. Hayati riski yok” diye konuştu.  

SEVENLERİ SAĞLIK KURUMUNDA YALNIZ BIRAKMADI

Ali Sürmeli’nin rahatsızlandığını dinleyen hoşlananları sağlık kurumuna akın ederken, aynı dizide oynadıkları bir çok ünlü sanatçı da sağlık kurumuna koştu. Ali Sürmeli’nin rol dostu olan Oktay Kaynarca sağlık kurumu çıkışında basın üyelerinin sorularını cevapladı.
Iyi geçmiş operasyonu. Uyandıracaklarmış. Iyi bir operasyon olmuş. Tansiyona bağlı kanama olmuş. Cerrahi müdahale ile halledilmiş. Zati buraya kendisi yürüyerek gelmiş. Hastayım demiş öyle yatırmışlar” dedi. 

MAHSUN KIRMIZIGÜL’DE SAĞLIK KURUMUNA KOŞTU

Ali Sürmeli’nin yakın dostu olan ve bir çok projede beraber çalışan Mahsun Kırmızıgül de sağlık kurumuna gelen ünlüler arasındaydı. Ali Sürmeli’nin gidişatı ile alakalı konuşan Kırmızıgül, ?Kalbimiz, gönlümüz onunla beraberdi bugün.
Senelerdir arkadaşım. Her filmimde Ali Sürmeli vardı. O benim Ali ağabeyim. Buradan ufalarken mutlu bölüyoruz şu anda. Umarım hiçbir şey olmaz” diye konuştu. 

.