Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki akıbeti belli oldu

Takip Et:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir kötü haber daha, kara bulutlar dizinin üzerinde!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir kötü haber daha, kara bulutlar dizinin üzerinde!

Magazinn /Ayrıntı – atv ekranlarında 6. sezonuyla izleyici ile buluşmaya hazırlanan Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimleri kısa bir vakit evvel başlamıştı. Uzun bir tatil yapan dizi takımı ve oyuncular, sonunda sete dönmüş ve yeni sezon çekimleri de başlamıştı.

Koronavirüs sebebiyle sıkı önlemlerin alındığı çekimler bütün gaz sürerken, dizinin oyuncularından Ali Sürmeli ile alakalı üzücü bir haber geldi. Beğenilen oyuncu Ali Sürmeli, geçtiğimiz pazar günü beyin kanaması geçirdi.

Akılda oyuncunun bu hafta Salı günü yeni sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin yeni çekilen kısımlarından yalnızca bir tanesinde rol aldığı bilindi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği bilgiye göre Sürmeli, rahatsızlanmadan evvel yalnızca bir kısım rol alabilmişti dizide bu sezon.

Dizinin çekimleri devam ederken, senaryoda yapılan farklılıkla Ali Sürmeli’nin rolüyle alakalı nasıl bir sonuc alınacağı merak mevzusuydu.

Buna göre Ali Sürmeli’nin oynadığı Doğan Baba karakterinin sahneleri yeni yazılan senaryo ile çıkarıldı. Oyuncunun yerine bir başkasının geçmeyeceğini düşündüren bir gelişme de karakterin bir müddet senaryodaki farklılıkla uzaklaştırılacağı ve Ali Sürmeli’nin sıhhatine kavuşmasının ardından yine senaryoya ilave edileceği ifade ediliyor.

.