Magazin

Beyazıt Öztürk’ten Yeni Programı Hakkında Açıklama

Beyaz Show programıyla bir döneme damgasını bir yere çarpan ünlü showmen Beyazıt Öztürk, Kanal D ile yaşadığı bazı meseleler ve son günlerde düşen reytingler sebebiyle 2018 yılında programı sonlandırma kararı almıştı. Ardından değişik bir formatla YouTube giriş yapan Öztürk’ün ekranlara dönmesi için beğenenleri kesintisiz bu mevzuyu Trendtopic haline getiriyordu ki ünlü showmenden beklenen müjde geçtiğimiz haftalarda geldi. önceki gün nesnellere yakalanan Beyazıt Öztürk yeni programı hakkında açıklama yaptı.
Beyazıt Öztürk virüsle alakalı olarak da “Allah herkese sıhhat sağlık versin, güçlü günler”  sözleriyle teşekkür etti.

Beyazıt Öztürk, Youtube Videosu İle Sosyal Medyayı Salladı!

O Ses Türkiye ve YouTube Kanalıyla Beğenenleriyle Buluşmaya Devam Etti

Bir jenerasyon onu her ne kadar Beyaz Show’la tanısa da hakikatinde Beyazıt Öztürk 90’ların hoşlanılan şarkıcılarından biriydi. “Gemilerde Alıştırma Var” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Öztürk, programını sonlandırmasının ardından O Ses Türkiye müsabakasında jüri abonesi olarak ekran karşısına geçti.
Daha önceki zaman kameralara yakalanan Beyazıt Öztürk karantina dönemini herkes gibi evinde geçirdiğini anlatarak “Ben de evde yemek, ekmek yapanlardanım. Çok hoş yaprak sarmayı bildim. Hünerlerimizi keşfetme anlamında tesirli bir dönem oldu. İnsanlar espri izleyip, kafa dağıtmak istiyor. Bununla alakalı çalışıyoruz” dedi.

Beyazıt Öztürk Kimdir?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu