Medya

Beyaz TV’de Ertem Şener depremi…Ahmet Çakar’dan ayrılık açıklaması

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programı yeni sezona müzakereli bir başlangıç yaptı. Rasim Ozan Kütahyalı’nın ısrarla programda yer verilmesi tepkiyle karşılanmıştı. Kütahyalı’nın programdaki müzakereli gidişatına bir de Ahmet Çakar’ın Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile alakalı çok sert ve de negatif açıklamaları ilave edildi. Ertem Şener’in istifa ettiği haberleri konuşuluyor.

Öte yandan programın yorumcularından Ahmet Çakar’ın sosyal medya hesabından yaptığı flaş açıklama coşkuya neden oldu.
Sinan Engin’in de nasıl bir tavır sergileyeceği merak ediliyor.

Ertem Şener’in kanalla muhtemel ayrılığında Rasim Ozan Kütahyalı’nın ısrarla programda yer verilmesine verilen tepkilerin olacağı konuşuluyor.

Öte yandan Beşiktaş Kulübü’nden de Ahmet Çakar’ın Başkan Ahmet Nur Çebi ile alakalı açıkladıklarına yanıt kaliteyi taşıyan açıklama geldi.

Yapılan flaş açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Daha Önceki hakem Ahmet Çakar’ın, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında, iki haftadır müddet gelen, Başkanımız Ahmet Nur Çebi hakkında sarf etmiş olduğu ahlak ve tenkit sınırlarını aşan sözlerini şiddetle ayıplıyoruz.

Türk futbolunun marka değerini yükseltmeyi emel edinmesi gereken spor programlarında, olayların terbiye hudutları da aşılarak şahsileştirilmesinin futbol kamuoyuna hiçbir faydası yoktur.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli abonelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin şahsiyet haklarına atakta bulunan daha önceki hakem Ahmet Çakar hakkında yasal teşebbüslere başlandığını duyuru eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya sürüklemeyecek biçimde; tavır, tutum ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile ilişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Beşiktaş JK

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu