Medya

BEYAZ SHOW’DA SAHTE DAVETİYE ŞOKU!

Beyaz Show'a katılmak isteyen 300 kadar üniversite öğrencisine kimliği belirsiz kişilerce sahte davetiye verildiği anlaşıldı. Sahte davetiyeli öğrenciler Kanal D binasının önünde yapılan güvenlik ve davetiye kontrolü sırasında görevliler tarafından fark edildi.


 

Sahte davetiye mağduru 300 kadar öğrenci Beyaz Show stüdyosuna giremedi.

 

Öğrencilerin başına gelen bu talihsiz olayı Beyazıt Öztürk stüdyodakilere şu sözlerle anlattı. "Arkadaşlar şu anda kapının önünde 300 yakın arkadaş var. Onlar içeriye giremedi. Girememelerinin sebebini söyleyeyim. Sahte davetiyelerle gelmişler ne yazık ki. Bizimle ilgili ne bir yazışma ne de başka bir şey yok. Biraz aldatılmışlar. İçeri de alamıyoruz güvenlik sebebiyle. Onun için kapının önündeki arkadaşlardan özür diliyoruz. Onları başka programlara tabi ki bekliyoruz." açıklamasında bulundu.

 

Beyazıt Öztürk, ayrıca  programa katılan öğrencileri de uyardı. Öztürk, "Sizlerden ricamız gelirken yazışmalara, kimler tarafından buraya gönderiliyorsunuz bakmanız. Yani başınızda birisi olsun. Onların başlarında birileri de yok. Yani kimlerin gönderdiği de belli değil onları. Onun içinde alamadık." dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu