Kültür ve Sanat

Better Call Saul 6. sezon çekimleri ne zaman başlayacak

Better Call Saul, eski dolandırıcı Jimmy McGill’in profesyonel takma adı olan ve daha sonra Breaking Bad‘de önemli bir rol oynayan, ahlaki açıdan meydan okuyan bir ceza avukatı olan Saul Goodman’a odaklanıyor. Dizide Goodman’in, ciddi ama talihsiz Jimmy McGill’den açgözlü “suçlu” avukat Saul Goodman’a dönüşüne aşama aşama şahit oluyoruz.

Better Call Saul çekimleri mart ayında başlıyor

 

better call saul

Geçtiğimiz aylarda, henüz Türkiye’de olmasa da Better Call Saul‘un 5. Şimdi de 6. ve aynı zamanda final sezonunun çekimlerine ne zaman başlanılacağı merak konusu oldu. Dizide Breaking Bad’den de tanıdığımız Gus Fring karakterini canlandıran Giancarlo Esposito, bu konu hakkında şu ifadelerde bulundu:

“Eylül ayında çekimlere başlamayı planlamıştık, şimdi ise mart ayında başlayacakmışız gibi görünüyor. Elbette harika bir yazar ekibimiz var, bu yüzden işe geri dönmeyi düşünmek her zaman heyecan verici. Bu karakterlerin birçoğunun kaderi hakkında insanları şaşırtabilecek veya onları kesinlikle farklı bir ışık altına sokabilecek şeyler öğreneceğiz.” diyerek son sezon için heyecanlı bir bekleyiş başlatmıştı. Çekimlerin de önümüzdeki mart ayında başlayacağını öğrendiğimize göre, bu bekleyiş biraz daha sürecek gibi görünüyor.

Better Call Saul’un son sezonuyla ilgili yeni ayrıntılar ve çok daha fazlası için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu