Ana Sayfa Yaşam Bestemsu Özdemir, patron oluyor!

Bestemsu Özdemir, patron oluyor!

Nişantaşı’nda açacağı restoranın son hazırlıklarını tamamlayan Bestemsu Özdemir, sipariş verdiği mobilyaları taşırken objektiflere takıldı. Gelen kamyoneti kapıda karşılayan ünlü oyuncu, ilk iş olarak trafiği kesti ve aracın park etmesine yardımcı oldu. Ardından gelen mobilyaları personelle taşıdı.

10 kilo ağırlığındaki masa ayaklarını taşıyan Özdemir, “Böyle zayıf ve çıtı pıtı göründüğüme bakmayın, güçlüyümdür” dedi. İki gün sonra mekanın kapılarını açacağını belirten oyuncu, “Patron gibi değil personel gibi çalışmak zorundayım, hiçbir zaman gocunmam. Heyecanlıyım. Yoksa bu işler yürümez” şeklinde konuştu.

Son Eklenenler

Nurseli İdiz’i görsem ümüğünü sıkarım

Ünlü menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, Hangar TV YouTube kanalında Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu Dilimi Yakalayamadım adlı programa misafir oldu.

Çağatay Ulusoy’un yeni imajı

Oyuncu Çağatay Ulusoy doğum gününü kutladı. 30 yaşına giren Çağatay Ulusoy, Instagram’dan paylaştığı resminde bıyıklı yeni imajıyla hayranlarını donakalttı.

Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde Azra Akın zarafeti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk ile terzi yamağı Barbaros Namsal, yapılan defileyle işe veda etti. Jübile defilesinde sahneye çıkan adlardan birisi de Azra Akın oldu. 1960 senesinden günümüze moda tasarımları yapan Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde pek çok ünlü ad da sahneye çıktı. Azra Akın defileden bir videosu paylaştı ve hayranlarından da binlerce övgü […]

Gökçe Bahadır ve Birce Akalay’ın beğeni toplayan tarzları!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile göz dolduruyor. Takipçilerinden alkışlar ve övgüler alan ünlülerin stilleri de noktaya değiniyor. Rahat bir giysi seçen Gökçe Bahadır, otomobille seyahat edip Alaçatı’da dinlenmeye gitti. Oyuncu, yazın bittiği ve güzün kendisini göstermeye başladığı son dönemlerde Alaçatı’da olmanın sevincini yaşadı. Instagram hesabından son halini de paylaşan […]

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş’in uzun seneler darıl kaldığı babası Remzi Gündeş 76 yaşında yaşamını kaybetti.

Yaşam