Beşiktaş’ın yengesi Şükran Ovalı’dan Çarşı’nın kampanyasına destek!

Oyuncu Şükran Ovalı, yeni sezonda perdelenecek 'Evlat' oyununun gelirini köy okullarına bağışlayacak...

Takip Et:

2 yıl önce Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile hayatını birleştiren Şükran Ovalı, geçtiğimiz yıl yaz aylarında kızı Mihran Ela’yı dünyaya getirmişti. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisine konuk oyuncu olarak katılan Ovalı, hamileliği ve doğum sürecinde setlerden uzak kalmıştı. Minik kızı Mihran Ela’nın bebeklik zamanlarında yanında olmak isteyen güzel oyuncu, kendisine gelen projeleri kabul etmemişti. Ovalı’nın kopyası kadar benzeyen kızı Mihran Ela, önceki ay 1 yaşına girmiş ve ünlü çift kızlarının yüzünü ilk kez göstermişti.

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda işini çok özlediğini dile getiren ünlü oyuncu, dizi setlerinin yoğun temposuna geri dönmese de bir tiyatro oyunu ile hayranlarının karşısına çıkacak.

ŞÜKRAN OVALI’DAN ALKIŞLANACAK HAREKET

Onur Saylak ile birlikte oynayacağı oyuncu için çok heyecanlı olduğu bilinen Şükran Ovalı, ‘Evlat’ oyunu ile birlikte sosyal sorumluluk projelerinde de elini taşın altına koymaya devam edecek. Şükran Ovalı, ilk perdeyi 4 Ekim’de açacak olan oyunun gelirlerini eşi Caner Erkin’in top koşturduğu Beşiktaş’ın tribün dışında da sosyal sorumluluk projelerinde de sıkça adını geçiren taraftar grubu Çarşı’nın kampanyasına bağışlayacağı öğrenildi. ‘Çarşı Kadın’ grubunun köy okulları için başlattığı kampanyada Şükran Ovalı’nın da desteği olacak.

Çarşı grubu 2011 yılında gerçekleşen Van depremi sonrası başlattığı kampanya ile büyük ses getirmişti. Taraftarlar Beşiktaş-Galatasaray maçı sırasında atkılarını futbol sahasına atarak atkıların Van’a gönderilmesini talep etmişti.