Beş dakika süren Serdar Ortaç-Chloe boşanmasının perde arkası!

Dün öğle saatlerinde geldikleri Beykoz Adliyesi'nde 5 dakika süren dava sonrası boşanan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanmasının detayları ortaya çıkmaya başladı. Ortaç'ın Irlandalı modele ilk etapta bir ev ve bir araba verdiği öğrenildi...

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti 5 yıllık evliliklerine dün son verdi. İmzaladıkları protokol sayesinde 5 dakikada boşanan ikilinin, boşanmasının perde arkası aralanmaya başladı.

İLK ETAPTA BİR EV BİR ARABA

2. Sayfa programının iddiasına göre; Ünlü şarkıcı, ilk etapta eski eşine bir ev ve bir araba verdi. Chloe’nin mağdur olmasını istemeyen Ortaç, ayrıca aylık bir miktar da nafaka verecek. Fakat nafakanın ne kadar olduğu henüz öğrenilemedi.

Öte yandan Serdar Ortaç’ın bir süredir boşanma protokolü ile alakalı avukatıyla görüştüğü iddialar arasında. Chloe ise boşanmadan birkaç gün önce haberdar oldu.

“SEVEREK BOŞANDIK” 

İkili, boşanma davası sonrasında kameraların karşısına birlikte çıkmış ve soruları el ele yanıtlamıştı. “Yürütemedik evliliğimizi, olmadı. Karşılıklı anlaştık. Anlaşarak boşandık.” şeklinde konuşan Serdar Ortaç’tan sonra Chloe Loughnan “Severek evlendik, severek boşandık. Onu çok seviyorum, her zaman seveceğim. Ama maalesef olmadı.” ifadelerini kullanmıştı.