Müzik

Berrak Tüzünataç’ın büyük heyecanı!

Birkaç yıldır dijital platformlarda olan dizilerde yer alan oyuncu Berrak Tüzünataç, televizyon ekranlarına geri dönüyor. Fi dizisinde canlandırdığı Özge Egeli karakteri ile dikkat çeken Tüzünataç, daha sonra Dip dizisinde oynamıştı. Televizyondaki son projesi Filinta isimli dizi olan ünlü oyuncu, yeni sezonda Kurşun’un oyuncu kadrosunda olacak.

2 AYDIR ŞAN DERSLERİ ALIYOR

Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu gibi oyuncularla ekranda boy gösterecek olan Berrak Tüzünataç, dizide pavyon şarkıcısı Gülce karakterine bürünecek. Berrak Tüzünataç’ın Kurşun’da sesine dublaj yapılmayacak. Güzel oyuncu, pavyonda kendi sesinden şarkıları yorumlayacak. Kurşun dizisi için 2 aydır şan dersleri alan Tüzünataç’ın projede şarkı söyleyeceği için hem korktuğu hem de heyecanlandığı öğrenildi.

İlerleyen günlerde ekranlarda olması beklenen dizide başrolde Engin Altan Düzyatan olacak. Dizide Savcı Osman karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncu 5 yıl boyunca içinde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi için uzattığı saç ve sakallarını kesmişti. Bıyık bırakarak bambaşka bir imaja bürünen oyuncunun yeni hali hayranlarını bir hayli şaşırtmıştı.

1970’li yıllarda geçecek olan Kurşun dizisinin afiş fotoğrafları geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Döneme ait kıyafetler içinde olan oyuncular arasında Engin Altan Düzyatan’ın partnerini canlandıracak olan Burçin Terzioğlu’nun yeni imajı dikkat çekti. Saçlarını uzatıp sarı yapan Terzioğlu da Berrak Tüzünataç gibi Kurşun ile birlikte televizyon ekranlarına dönecek. Güzel oyuncu son olarak Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi Hakan Muhafız’da oynuyordu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu