Yaşam

Berrak Tüzünataç’ın acı günü!

Berrak Tüzünataç, anneannesi Seryal Yılmaz‘ı kaybetti. Alzheimer hastası olan Seryal Yılmaz, bir süredir kaldığı Anadolu Yakası’ndaki huzurevinde yaşamını yitirdi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında cenaze bekletilmedi, Yılmaz yalnızca birinci derece yakınlarının katıldığı bir törenle defnedildi.

Koronavirüs salgınından korunmak için evinden çıkmayan Berrak Tüzünataç bu süreçte sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Karantina günleri için “Artık günleri saymayı bıraktım” diyen Tüzünataç, sıkıntısını atmak için dans etmişti. Instagram’ın çöl efektlerini kullanan oyuncu evin salonunu ‘Burning Man Festivali’nin yapıldığı Amerika Nevada olarak işaretlemişti. Berk Suyabatmaz ise bu sırada dizüstü bilgisayarı ile ilgilenirken görülmüştü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu