Magazin

Berrak Tüzünataç, Zeynep Tokuş’un yolunda!

Son yıllarda sürekli olarak dijital platformlarda yayınlanan dizilerde boy gösteren Berrak Tüzünataç, uzun bir aradan sonra Kurşu dizisi ile televizyon ekranına geri dönüyor. Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu ile birlikte oynayacak oyuncu ve ekibin 70’li yıllarda geçecek olan dizi için büründükleri imaj geçtiğimiz günlerde yayınlanan fotoğraflarda ortaya çıkmıştı. Dizide pavyon şarkıcısı Gülce’yi canlandıracak olan ünlü oyuncu, yeni sezonla birlikte yoğun bir tempoya giriyor.

BERRAK YOGA EĞİTMENİ OLUYOR


Yaz aylarında kaslı vücudu ile beach’lerde arz-ı endam eden Tüzünataç, Instagram’da paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Bir kısım sosyal medya kullanıcı ünlü oyuncuyu fazla kaslı bulurken bir kısım ise fit hallerini taktir etmişti. Kaslı karnı ve bacaklarıyla dikkat çeken oyuncunun yoğun spor programıyla bu hale geldiği biliniyor. Uzun yıllardır pilates ve yoga yapan Berrak Tüzünataç, gelecek ay itibariyle hobi olarak yaptığı yogayı başka bir boyuta taşıyacak.

Yoga eğitmenliği sertifikası bulunan ünlü oyuncu, Bebek’te bulunan bir yoga stüdyosunda haftada bir gün yoga dersi vermeye başlayacak. Hayvansal gıdalardan uzak durduğu vejetaryen bir beslenme şeklini benimsediği bilinen Tüzünataç’ın, ilerleyen yıllarda kendine ait bir de yoga stüdyosu açmayı hedeflediği öğrenildi.

Berrak Tüzünataç gibi oyuncu olan Zeynep Tokuş, oyunculuğu bıraktıktan sonra yoga yapmaya başlamıştı. Yoga ile bağını iyiden iyiye geliştiren Tokuş, yoga eğitmenliği sertifikası alarak eğitim vermeye başlamıştı. Eski Türkiye güzeli yoga yaparken çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak hobisini mesleği haline getirdiğini gözler önüne seriyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu