Magazin

Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz aşkı tam gaz!

Birkaç yıl önce oyuncu Berrak Tüzünataç ile yaşadığı aşkla magazin gündeminde yer bulmaya başlayan iş insanı Berk Suyabatmaz, sunucu Burcu Esmersoy ile yaşadığı ilişki ve evliliği ile sık sık gündeme gelmeye başlamıştı. 2018’de New York’ta Burcu Esmersoy ile dünyaevine giren Berk Suyabatmaz ve ünlü sunucunun evliliği 1 yıl sürmüş ve çift eylül ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Kısa süren dava sonrası adliyeden güle oynaya çıkan Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz dostluk mesajı vermişti.

TATİL DÖNÜŞÜ GÖRÜNTÜLENDİLER!

Burcu Esmersoy’u aldattığı ve bu yüzden boşandıkları konuşulan Berk Suyabatmaz, Esmersoy’dan ayrıldıktan hemen sonra eski aşkı Berrak Tüzünataç’a döndü. Sık sık yurtdışına giden ve basına görüntü vermekten kaçınan ikili, yılbaşını Atina’da geçirdi. Önceki gün yurda dönen Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz çifti önceki gün havalimanındaydı. Gazetecileri fark edene kadar havalimanının içinde el ele yürüyen ünlü çift, muhabirleri görünce ellerini ayırdı. İkili, kendilerine yöneltilen soruları yanıtlamaktan kaçındı.

Önceki günlerde sevgilisi Berk Suyabatmaz ile uçakta çekilen bir fotoğraf karesini yayınlayan Berrak Tüzünataç, aşklarını böylelikle ilan etmiş oldu. Ünlü oyuncu, sevgilisi ile basının karşısına çıkmamalarının sebebi olarak yeni filminin yapımcılarının uyarısını göstermişti. Oyuncu, yapımcısının film vizyona girene kadar özel hayatı ile gündeme gelmemesini istediğini söyledi. 3 aydır aşk yaşayan Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz, artık basından kaçmasa da daha temkinli davranıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu