Magazin

Berrak Tüzünataç, Burcu Esmersoy’u paylaştı!

Yaklaşık bir senedir birlikte olduğu Berk Suyabatmaz ile yollarını ayıran Berrak Tüzünataç, pandemi sürecinin hafiflemesi ve normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte soluğu tatilde almıştı. Yakın arkadaşları ile birlikte tatilde olan Tüzünataç Çeşme’yi tercih etmişti. Gözde tatil bölgesinde bir otelde konaklayan ünlü oyuncunun Instagram’dan yaptığı bir paylaşım keskin gözlü sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı.

Burcu Esmersoy ile aynı otelde tatil yaptığı öğrenilen Tüzünataç, Instagram’ın hikaye bölümünden bir paylaşım yaptı. Burcu Esmersoy denizde bir arkadaşıyla fotoğraf çekerken, ünlü oyuncu ise o anda Instagram’ın hikaye bölümü için video çekiyordu. Esmersoy’u Tüzünataç’ın videosunda görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Her iki isim de sosyal medyanın gündemine oturdu. Tüzünataç’ın yayınladığı video birçok hesapta paylaşıldı ve sosyal medya kullanıcıları yorumlar yaptı.


NE OLMUŞTU?

2018 yılında Amerika’da nikah masasına oturan Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çiftinin mutluluğu uzun ömürlü olmamıştı. Evliliklerinin birinci yılını kutlamalarının hemen ardından boşanmaya karar veren ikili Eylül 2019’da yollarını ayırmıştı. Başta ihanet olmak üzere ayrılık hakkında birçok sebep ortaya atılırken çift, bu iddiaların hepsini yalanlamıştı. Mahkemede uyuşmazlıkları olduğu için boşandıklarını ifade eden Esmersoy ve Suyabatmaz, dava sonrası adliyeden kol kola ayrılmıştı. Adliye çıkışında bile dostluk mesajları veren ünlü çift, sonra bir daha yan yana gelmemişti.

Burcu Esmersoy’dan boşanan Berk Suyabatmaz ayrılığın ardından geçmişte bir dönem aşk yaşadığı eski sevgilisi oyuncu Berrak Tüzünataç ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Berrak Tüzünataç’ın Burcu Esmersoy’un arkadaşı olması dedikodu kazanını kaynatmış ve bu birliktelik uzun süre magazin gündeminden düşmemişti. Birlikte ülke ülke gezen sosyal medyadan aşk dolu paylaşımlar yapan Berk Suyabatmaz ve Berrak Tüzünataç’ın aşkı da uzun süreli olamadı. Çift yaz aylarının başında sessiz sedasız yollarını ayırdı. Suyabatmaz ve Tüzünataç’ın ayrılığının sinyalleri sosyal medyadan alındı. Sık sık birlikte tatile çıkan ünlü çift bu yaz hiç bir araya gelmedi. Berrak Tüzünataç arkadaşları ile birlikte Çeşme’de tatil yaparken ünlü iş insanı ise Bodrum’u tercih etti. Uzun süre farklı yerlerde tatilde olan ikilinin ayrılığı böylelikle gün yüzüne çıkmış oldu.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu