Magazin

Berrak Tüzünataç aylar sonra Burcu Esmersoy’a karşılık verdi!

Geçtiğimiz yıl Berk Suyabatmaz ile 1 yıllık evliliğini sonlandıran Burcu Esmersoy, şu sıralar iş insanı Allan Hakko ile aşk yaşıyor. Bir dönem eski eşi Berk Suyabatmaz ve sevgilisi Berrak Tüzünataç hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Burcu Esmersoy, bir kez daha ünlü çiftle gündeme geldi. Berrak Tüzünataç, sevgilisi Berk Suyabatmaz‘ın eski eşi Burcu Esmersoy’un Instagram‘da yayınladığı fotoğrafı beğenerek herkesi şaşırttı.

BURCU ESMERSOY DA BERRAK TÜZÜNATAÇ’IN FOTOĞRAFINI BEĞENMİŞTİ!

Burcu Esmersoy da geçtiğimiz aylarda eski eşi Berk Suyabatmaz ile sevgilisi Berrak Tüzünataç‘ın fotoğraflarını beğenmesiyle çok konuşulmuştu. Ünlü sunucu, “İkisi de keyifli bir anını paylaşmış ve ben de gördüm, beğendim. Beğenmeden geçmek çok saçma olurdu. Takip ettiğim insanları beğenmeye özen gösteriyorum. Bence çok güzel gözüküyorlar.” açıklamasında bulunmuştu.

Esmersoy, muhabirlerin, “Düğünlerine davet edilseniz gider misiniz?” sorusuna, “Davet ederlerse giderim tabii ki. Bana yeter ki düğün olsun. Neden gitmeyeyim?” yanıtını vermişti. Ünlü sunucunun açıklamalarını duyan Berk Suyabatmaz, sert bir açıklama yaparak şu sözleri söylemişti: “Sanki biraz kabak tadı verdi. Herkes kendi işine ve yoluna baksa diyorum!”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu