Medya

BERLİN’DE NECATİ ŞAŞMAZ İZDİHAMI!

Milyonların izlemek için nefeslerini tuttuğu “Kurtlar Vadisi Vatan” Avrupa’da vizyona girmesinden bir gün önce (27 Eylül Perşembe) Berlin’de gala yaptı. CineStar Sineması’nda Berlin’de yaşayan Türk sinemaseverlerle buluşan film ekibi, kırmızı halıda fuayeyi dolduran coşkulu kalabalık tarafından alkışlarla karşılandı.

 

Başta Necati Şaşmaz ve oyuncular Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertuğrul Şakar, sinemaya akın eden sevenlerine teşekkür etti. Nagehan Şaşmaz da eşi Necati Şaşmaz’ı bu özel gününde yalnız bırakmadı.

 

“7’DEN 77’YE HERKESİN SEVECEĞİ BİR FİLM YAPTIK! “

 

Oyuncular, film gösterimi öncesinde hayli kalabalık bir basın ekibiyle buluştu. Necati Şaşmaz: “Herhangi bir ülkede, bir ülkeye kast sözkonusuysa neyle mücadele etmeleri gerektiğini anlatan bir film yaptık. Hem ülkemiz için hem de tüm dünya ülkeleri için önemli bir eser. O yüzden huzurlarınızdayız. Özlem yaşayan çok sevenimiz olduğunun farkındayız. Özellikle Kurtlar Vadisi sevenlerin. Onlar aksiyona doyacaklar. Bunun haricinde hiç Kurtlar Vadisi seyretmemiş bir insanın da bu filmi severek izleyeceğine inanıyorum. 7’den 77’ye herkesin seveceği bir film yaptığıma inanıyorum. Bu eserde bana yardımcı olan oyuncu arkdaşlarıma ve burada olamayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok uzun soluklu bir seyahat olacak. Hem yurt dışında hem yurt içinde çok seyahatimiz olacak. Büyük kadroyla buradayız. İlk yurtdışı galamız burası oldu, vizyona da ilk burada gireceğiz.

 

FİLMDEN SONRA DİZİ GELİYOR!

 

“Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek mi?” sorusunu ise Necati Şaşmaz şöyle cevapladı: “Dizimizi de “Kurtlar Vadisi Kaos olarak adlandırdık. Yakın zamanda güneyimizde yaşanan krizleri ve ülkemizde yaşanan sıkıntıları ve değişen konjonktürde bizim neler yaşayacağımızı, etrafımızdaki coğrafyada neler yaşanabileceğini anlatmaya çalışacağımız dizimiz “Kurtlar Vadisi Kaos”, filmimizin vizyonu bittikten sonra Ocak –Şubat ayı gibi gelecek.”

 
 

“UMARIM ÖZLEM GİDERMİŞSİNİZDİR”

 

“Kurtlar Vadisi Vatan” ekibi, filmi yüzlerce sinemasever ile birlikte izledi. Film başından sonuna alkışlarla takip edildi.  Necati Şaşmaz da şu cümlelerle teşekkür etti:

“Biz vatan derdiyle dertlenmiş insanlarız. Milletimizin derdiyle dertlenmiş insanlarız. İnandığımız değerlerle dertlenmiş insanlarız. Her kim ki buna kastediyorsa bunlar için elimizden gelen 1 filmse 3 filmse 5 filmse her ne olabilecekse olsun yapmak isteriz. Bizim de bir katkımız olsun isteriz. Bu şahsım ve şirketim adına söylediğim bir şey. Diğer oyuncular böyle olmak zorunda değiller ama bu işe gönüllerini koyduklarını söyleyebilirim. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım size bir parçacık da olsa vatanı hatırlatmıştır. Özlem gidermişsinizdir. Teşekkürler hepinize”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu