Magazin

Berkay’ın Son Bombası

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Berkay yakında yeni bir albümle sevenleriyle buluşacak. Bir süredir YouTube kanalı üzerinden yorumladığı akustik şarkılarla dinleyicisinin gönlünü fetheden Berkay’ın son bombası bu seneye damgasını vuracak gibi duruyor. İşte ünlü sanatının yeni albümü hakkında merak edilen tüm detaylar;

Kırık Kolla Sahneye Çıktı

Geçtiğimiz aylarda kolu kırılmasına rağmen konserini ertelemeyen sanatçı “Görünmez kaza maç yaparken düşünce kolumu kırdım, Allah beterinden korusun. Dirseğime yakın bir yerde kırık var, ameliyat söz konusu değil. Bu durum sahneye çıkmama mani olmaz tabii böyle de şarkı söyleyebilirim. Futboldan vazgeçilmez maçlara ölümüne devam.” yorumunu yaptı.

Berkay ve Sinan Akçıl’ın “Kızım” Şarkısının Klibi Yayında

Berkay Müjdeyi Verdi

Önceki gün yeni projesi için yıllardır beraber çalıştığı müzik şirketi Avrupa Müzik ‘in sahibi Deniz Erdem ve menajeri Özgür Aras ile bir araya gelen Berkay, yeni şarkısı “Dert Faslı” nın 6 Kasım Cuma günü tüm dijital platformlarda olacağının da müjdesini verdi. Corona Virüsü (Covid-19) sonrasında Berkay‘da kendi YouTube kanalı açan çektiği videoları “Evdeyiz Dede” adı ile yayınlamaya başladığı andan itibaren büyük beğeni alan Berkay, yeni şarkısı içinde hayli heyecanlı olduğunu ve müzikseverlerinde beğeneceğini belirtti. Ünlü şarkıcının albümü bu yılın en çok ilgi gören albümlerinden olacağa benziyor..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu