Kültür ve Sanat

Berkay’ı Harbiye’de ünlü dostları yalnız bırakmadı!

Koronavirüs salgını sebebiyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan ünlü sanatçılar normalleşme süreciyle birlikte hayranları ile buluşmaya başladı. Birçok isim yaz aylarının en çok tercih edilen popüler tatil beldelerinde sahneye çıkmaya başlarken İstanbul’da konserlerin startı verildi. Park Et Seyret konseptli arabalı konserlerde yanı sıra Harbiye Açıkhava sahnesi de kapısını müzikseverlere açtı. Koray Avcı’nın açılışını yaptığı Harbiye Açıkhava’da iki kez ise Yıldız Tilbe sahne almıştı.

Berkay, önceki akşam organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği “Yıldızlar Geçidi” konserleri kapsamında önceki gece Harbiye Açıkhava sahnesinde konser verdi. Haftalardır bu konsere hazırlandığı bilinen Berkay, enerjik şarkıları, sahne şovları ve dansçıları ile yaptığı görsel şölenle hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. Günler öncesinden bu konser için özel olarak hazırlanan Berkay, dev bir prodüksiyon ile özel tasarlanmış sahne ile hayranlarıyla buluştu. “Yıldızlar Geçidi” sahnesi içine yerleştirilen basamaklar ile orkestrası için özel ışıklandırılmış bir alan yaratan Berkay’a, 13 kişilik orkestrası ve 8 dansçı eşlik etti.


BERKAY BİR KEZ DAHA HARBİYE SAHNESİNE ÇIKACAK!

Kendi parçalarının yanı sıra müziğin efsane isimlerinin şarkılarına yer veren Berkay, şarkılarıyla seyirciyi yerine oturtmadı. Konser alanını dolduran seyirci her şarkıyı Berkay ile beraber söyledi. Biletleri günler öncesinden tükenen konserin yoğun istek üzerine Berkay, Bayhan Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği “Yıldızlar Geçidi” konserlerinde Harbiye Açıkhava sahnesinde ikinci kez sahneye çıkacak.

Berkay ‘ı Harbiye Açıkhava konserinde Aslıhan Karalar, Birand Tunca, Burak Altındağ, Burcu Binici, Danla Bilic, Ezgi Avcı, Hasan & Öge Can Kabze, İsmail Ege Şaşmaz, Linet, Merve Erdoğan, Sarpcan Köroğlu, Seda Türkmen, Tolga Çam ve Tuğba Melis Türk gibi sanat , sosyete ve iş dünyasından bir çok ünlü isim de yalnız bırakmadı…

Yaz ayları İstanbul gecelerinin vazgeçilmez eğlencelerinden biri olan Harbiye Açıkhava konserleri pandemi sonrasında da devam ediyor. Geçtiğimiz yıl her gün bir yıldız ismin sahne aldığı Harbiye Açıkhava sahnesinde bu yıl pandemi etkisiyle konser sayısı azaldı. Yıllar sonra Tarkan ve Ebru Gündeş gibi güçlü sesleri ağırlayan Harbiye’de bu yıl konser verecek isimler arasında Yıldız Tilbe , Sertab Erener, Deniz Seki, Simge, Berkay, Aşkın Nur Yengi, Mehmet Erdem, Mabel Matiz, Ayta Sözeri, Erol Evgin, Sinan Özen, Linet ve Teoman gibi birbirinden ünlü sanatçılar yer alıyor. Harbiye Açıkhava konserleri her yıl olduğu gibi bu yılda İstanbullulara unutulmaz yaz akşamları yaşatacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu