Berkay’dan yeni açıklama! “Sonu ölüm olsa vazgeçen şerefsizdir!”

Arda Turan'In cinsel tacizden beraat edip diğer suçlardan 2 yıl 8 ay ceza alamasının ardından adliye önünde ceza yeterli değil diyen Berkay, yeni bir açıklama daha yaptı...

Takip Et:

Berkay’ın Arda Turan ve sonuçlanan dava hakkında açıklamaları şu şekilde:

“Ben çok güvendiğim Türk adalet sistemine son kez sığınacağım! İki yıl sekiz ay ceza almış bir suçlu! Gerekeni alana kadar da durmayacağım ve bedeli her ne olursa ödeyeceğim! Aksi taktirde silahla hastane basanlar, ruhsatsız silah taşıyanlar, kahpece arkadan saldırıp burun kıranlar ve hastanede bağıra çağıra ben A.T. bana bu ülkede bir şey olmaz diyenler bitmeyecektir! Çoğalacaktır! Sonu Ölüm olsa vazgeçen şerefsizdir!”

“YARGILANAN ŞAHIS BERAAT ETMEDİ!”

“Güzel kardeşlerim bugünkü duruşmayla alakalı söylemek istediğim birkaç bir şey var. Öncelikle bugün yargılanan şahıs beraat etmedi. 2 yıl 8 ay ceza aldı. Kasten adam yaralama, ruhsatsız silah taşıma, ruhsatsız silahla ateş etmek gibi birçok suçtan ceza aldı. 2 yıl 8 ayı mahkeme şöyle uygun gördü; hükmün geri açıklanması. Yani diyor ki, sen 5 yıl içinde herhangi bir suç işlersen geçmişte aldığın cezalar ve o günkü suçun toplanacak ve o cezayı yatacaksın.”

“KAHPECE BURUN KIRANLAR…”

“Ben davamın arkasındayım. Bir üst mahkemeye gideceğim. Çünkü ben hakkımı aramazsam; hastane basanlar, ruhsatsız silah taşıyanlar, milletin yanında karısı kızı varken  arkadan saldırıp kahpece burun kıranlar olmaya devam edecek. Ben böyle bir ülke istemiyorum.”