Kültür ve Sanat

Berkay’dan hayranlarına şarkı müjdesi!

Yıllardır art arda çıkardığı hit olan şarkılarla adından söz ettiren Berkay, slow şarkılarlardaki performansı ile de büyük beğeni topluyor. Erkek popçular arasında en çok konser veren isimlerden biri olan Berkay, yaz boyu Bodrum ve Çeşme gibi  uğrak tatil noktalarında bulunan beach’lerde sahne almasının yanı sıra Harbiye’de de konser vermişti. Yaz sezonunun bitmesiyle konser maratonuna İstanbul’da devam eden ünlü şarkıcı, önceki akşam bir mekanın açılışında sahne aldı. Konseri öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Berkay, konser takviminin yoğun olması hakkında “Ulaşabileceğim her yere ulaşmaya çalışıyorum. Ama zaman zaman takıldığımız noktalar oluyor onları da elimizden geldiğince gidermeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

ART ARDA 4 ŞARKI ÇIKARACAK

Hayranlarına yeni şarkı müjdesi de veren Berkay, ilerleyen dönemde toplam 4 tane şarkı çıkaracak. Ünlü popçu, yeni şarkılarını “2 tane şarkı çıkaracağız. Bir tane mit tempo bir şarkı çıkaracağım daha sonra çok güzel bir slow şarkımız çıkacak. Nisan ya da Mayıs ayında 2 şarkılık bir de single çıkaracağız. Ama dediğim gibi önce önümüzdeki 2 hafta içerinde şarkımız çıkmış olacak.” sözleriyle duyurdu.

Berkay, son olarak magazin gündemine Arda Turan ile süren davasının sonuçlanmasıyla birlikte gelmişti. Arda Turan’ın eşi Özlem Ada Şahin’e söylediği iddia edilen sözler yüzünden ceza almamasına sinirlenen Berkay, tepkisini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla göstermişti. Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti davayı bir üst mahkemeye taşıyacaklarını başvurmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu