Magazin

BERKAY’DAN DUYGULANDIRAN SATIRLAR

Özlem Ada Şahin ile geçen yıl dünya evine giren şarkıcı Berkay, 2017 yılının temmuz ayında baba olmuş ve kızı Arya’yı kucağına almıştı.

Sosyal medya hesabından zaman zaman kızıyla birlikte paylaşımlarda bulunan Berkay bu defa kızını biberonla beslerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve altına son derece anlamlı satırlar yazdı.

İşte Berkay’ın paylaştığı o satırlar: “Ne kadar sert görünürsen görün! Ne kadar güçlü olursan ol bir yerde bir şekilde yumuşacık biri oluveriyorsun… Bir bebek bunu sağlayabilir. Sevgiyle aşkla güzel mi güzel dostlarla yumuşamanız dileğiyle gençler, ilk tbt de kızımla olsun…”

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu