Magazin

Berkay’dan: Babasının süslüsü geliyor!

Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden Berkay, önümüzdeki haftalarda dünyaya gelecek Zeynep adını koydukları bebeği için ilk kez konuştu.

Berkay Şahin, yeni doğacak için çok heyecanlı olduklarını söyledi. Zeynep adını eşi Özlem Ada Şahin ile birlikte koyduklarını söyleyen Berkay, Zeynep ismini çok seviyoruz dedi. Yeni bebeklerinin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için dua ettiklerinin altını çizen ünlü şarkıcı, baby shower yapıp yapmayacakları konusunda “Ben o işlerden anlamam, yaparsa Özlem yapar. O ne derse odur benim için.” dedi.

Şu sıralar sık sık gündeme gelen “baby shower için ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Berkay; “Gayet normal ve ben bu duruma saygı duyarım” diyerek, baby shower hakkında düşüncelerini söylemiş oldu.

Yeni çıkaracağı albüm hakkında ilk kez konuşan Berkay, Sezen Aksu gibi bir çok eski isimle birlikte düet yaptığını ve albümün çok çok iyi olduğunu söyledi. 80’ler 90’lar albümünde, dinleyicilerine bir çok sürpriz yapacağını belirten Berkay, sözlerini bitirdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu