Berkay ve Caner Erkin karşı karşıya!

Caner Erkin ve Asena Atalay'ın evli olduğu dönem adı Atalay ile anılan Berkay ve ünlü futbolcu önceki gün gerçekleşen bir etkinlikte pişti oldu...

Takip Et:

‘Aşk Geçmişim’ isimli tiyatro oyununun galası önceki akşam yapıldı. Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu gibi oyuncuların yer aldığı oyunun galasına birçok ünlü isim yer aldı. Galaya katılanlar arasında bulunan iki ünlü isim ise çok dikkat çekiciydi. Bir dönem magazin manşetlerinden isimleri düşmeyen Berkay ve Caner Erkin, eşleri ile birlikte galadaydı.

Caner Erkin 2010 yılında evlendiği Asena Atalay ile 2016 yılında boşanmıştı. Çınar isminde bir de çocukları olan çiftten Asena Atalay’ın adı 2013 yılında popçu Berkay ile anılmaya başlamıştı. İstanbul’da bulunan bir alışveriş merkezinin bebek odasından çıkarken görüntülenen Asena Atalay ve Berkay Şahin’in o kareleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin daha sonra yurt dışında çekilen fotoğrafları da ortaya çıkmıştı. Haftalarca hatta aylarca bu durum magazin gündeminden düşmemişti. Caner Erkin ve Asena Atalay çifti bu yaşananlardan 3 yıl sonra boşanmıştı. Eski eşler son olarak çekişmeli geçen nafaka davaları ile tekrar konuşulmaya başlamıştı.

PİŞTİ KEYİF KAÇIRDI

Asena Atalay’dan boşandıktan 1 yıl sonra oyuncu Şükran Ovalı ile evlenen Caner Erkin, geçtiğimiz yıl kızı Mihran Ela’nın doğmasıyla ikinci kez baba olmuştu. Önceki akşam galaya eşi Şükran Ovalı ile katılan Caner Erkin ve Berkay aynı ortamda birbirlerini görmezden geldi. Berkay’ın yanında da eşi Özlem Ada Şahin vardı. Galaya katılan magazin muhabirlerine röportaj veren Berkay ve eşinin moralsiz hali dikkat çekti.