Berkay Şahin, aylık gelirini resmen açıkladı!

Berkay Şahin'in büyük bir polemiğe sebep olan aylık gelir açıklamasında yeni gelişmeler ortaya çıktı...

berkay-aylik-geliri-250-300-bin-tl

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında geçen kavga ve tehdit olayı yargıya taşınmıştı. Berkay Şahin ve Eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan’ında bulunduğu eğlence mekanında karşı karşıya geldi. İddialara göre Arda Turan, Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin’e “Ne kadar güzelsin” gibi sözler söyledi. Sözlere karşılık vermeyen Şahin, Arda Turan’ın yeniden yanına gelerek “evli olmasam seni kaçırmazdım” gibi sözlerine maruz kaldı. Bu sözleri duyan Berkay Şahin ise Arda Turan’a beklemesini söyleyerek olay yerinden uzaklaşmıştı. Olay yerine yeniden gelen Berkay Şahin, Futbolcu Arda Turan ile kapışmış ve kavga sonucunda Berkay Şahin’in burnu kırılmıştı.

30 Ocak’ta yapılan ilk duruşmada hakim iki tarafı da dinleyip her mahkemede olduğu gibi kişilerin aylık gelirlerini sorulmuştu. Futbolcu Arda Turan aylık gelirinin 300.000 TL olduğunu söylerken Berkay Şahin aylık gelirinin sadece 1000 TL olduğunu söylemişti. Büyük bir polemiğe sebep olan aylık gelir yanıtı uzun bir süre gündemden düşmedi. Mahkeme bir ileri tarihe ertelenmesiyle Berkay Şahin sosyal medya hesabından yaptığı videolu açıklama ile aylık gelirinin 1000 TL olmadığını söylemişti.

Dilekçe verdi!

Yaptığı açıklama sonrası maliye vb. kurumların incelemesi altına giren Berkay, söylediği sözlerin sıkıntısını çekiyor. Berkay Şahin mahkemeden sonra hemen hemen her konserinden aylık gelirinin 1000 TL olmadığını belirtmesine rağmen mahkemede söylediği sözler geçerliliğini koruyordu. Berkay Şahin avukatı aracılığıyla bugün yeni bir dilekçe vererek o rakamı sehven söylediğini belirtti. Ünlü şarkıcı aylık gelirim 250-300 bin TL arasında dedi. Yazılı dilekçe avukatı aracılığıyla bugün mahkemeye sunuldu. Önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan mahkemenin sonucu merakla bekleniyor.