Magazin

‘Berkay kavgaya karıştı’ iddiası!

Son günlerde en çok haberi yapılan popçulardan biri kuşkusuz Berkay. Yakın dostu Demet Akalın’la girdiği saat polemiği ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı bu kez de bir kavgaya karıştığı iddiasıyla çok konuşuluyor. Berkay, geçtiğimiz günlerde müzisyen Fettah Can’ın eşi Cansu Kurtçu’yu sahne aldığı mekanda dinlemeye gitti. Burada eskiden birlikte çalıştığı Alya ile karşılaştı. Ünlü popçu ve Alya’nın arasının bir süredir açık olduğu biliniyordu. Berkay’ın Alya’ya albüm yapma sözü verdiği daha sonra bu sözü tutmaması ikilinin arasını açmıştı.


İddiaya göre; Berkay, mekanda Alya’nın sırtına dokundu. Ünlü popçunun bu hareketini fark eden Alya’nın oyuncu sevgilisi Eren Hacısalihoğlu duruma müdahale etti. İki ünlü isim arasında tartışma çıktı. Bir anda büyüyen tartışmanın fiziksel müdahaleye dönüşmesini mekanda bulunanlar engelledi.

ART ARDA AÇIKLAMA YAYINLADILAR

Taraflar bugün ortaya atılan iddiayı yaptıkları açıklamalarla yalanladı. Eren Hacısalihoğlu ve Alya kavga tartışma olayının doğru olmadığını söylerken, Berkay ikilinin açıklamalarını kendi sayfasında yayınladı. Alya, Berkay ile bir şarkıda düet yaptığını da söyledi. Berkay ise çıkan haberlerin kasıtlı olduğunu ima etti.

Berkay daha önce de Arda Turan ile Etiler’de bulunan bir mekanda kavga etmişti. Ünlü şarkıcı, Arda Turan’ın eşi Özlem Ada Şahin’i sözlü olarak taciz ettiğini iddia etmişti. Gece yarısı gerçekleşen kavgada Turan, Berkay’ın burnunu kırmıştı. İkili olaydan sonra hakim karşısında karşı karşıya gelmişti. Arda Turan cinsel taciz suçundan beraat etse de diğer suçlardan hapis cezası almıştı. Ünlü futbolcunun cezası mahkeme tarafından ertelenmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu