Müzik

Berkay karantina konserlerine başlıyor!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen Türkiye ‘de de etkisini gösteren koronavirüs sonrasında Berkay da evde olan hayranları için kendi YouTube kanalı için aylar önce çektiği videoları Evdeyiz Dede adı ile yayınlamaya başlıyor.

14 gündür eşi ve çocuklarıyla evinden hiç çıkmayan Berkay aylar öncesi çektiği YouTube projesinin montajıyla ilgilenerek tüm müzikseverlere moral olması için bu dönem Evdeyiz Dede adını verdiği şovunu yayınlayacak. Berkay, “Müzik şifadır, müzik iyileştirir, müzik iyi gelir… Ben ve konuk olan müzisyen dostlarım da umarım şarkılarımızla kalplere dokunuruz.” dedi.

Berkay‘ın ev ortamında kendi orkestrası ile müzisyen dostlarını ağırlayıp beraber şarkılar söylediği dinleyenlerine müzik ziyafeti çektiği Evdeyiz Dede‘nin tanıtım videosunu sosyal medya hesabından yayınladı. Zeynep Bastık, Edis, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Simge‘nin konuk olduğu sohbet , müzik ile keyifli dakikaların yaşandığı Berkay “Evdeyiz Dede” YouTube’da olacak.

Berkay, koronavirüs sonrası ‘Evde Kal’ çağrısı nedeni ile ara verdiği çekimlerine hayat normale döndüğünde tekrar başlayacaklarını ve birçok müzisyen dostunu ağırlayacağını söyledi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu